Touran 2006 2.0

Çmimi: 4.500 €
Touran 2006 2.0

Detajet

Postuar
28 janar 2021 13:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet vw touran 2006
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te doni disponon 236000 mije km
Disponon:navi te math sendilje me ngrohje kompjuter bordi sensor dritash bagazhier limitator shpejtesie etj
Cmimi 4500 euro


Shpallje te ngjashme