Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

Çmimi: 4.500.000 Lek
Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

Detajet

Postuar
31 mars 16:33
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
74 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Jane kryer punime bashkekohore. Me 3 kondicionere dhe instalime per kaldaje. Pozicionuar ne lindje-perendim, me drite te mire natyrale ne te gjitha ambientet. Pallati ndodhet buze rruge, ne nje lagje shume te bukur te Fierit, te gjelberuar dhe te rregulluar, prane qendres tregtare ETC. Me mundesi parkimi poshte pallatit.
Cmimi: 45 milione leke te vjetra