Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

Çmimi: 120.000 €
Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

Detajet

Postuar
3 shkurt 19:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Modeli
105
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro)

Dyqani 58 m2 kati i parë...

Shiten të dyja bashkë nuk ndahen shtëpi dyqan.(Me hipotek tê rregullt)

Ç'mimi 120-mijê €uro


Shpallje te ngjashme