Ëmbëlsira për cdo ceremoni

Çmimi: 5 €
Ëmbëlsira për cdo ceremoni

Detajet

Postuar
2 prill 00:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Provoni shijet e reja të ëmbëlsirave!
- Torta
- Bakllave
- Tullumba
- Dhe shum Ëmbëlsira te tjera!

MOBILE: 044 891 979
VIBER: +377 44 891 979


Shpallje te ngjashme