Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika

Çmimi: Me Marrveshje
Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika

Detajet

Postuar
16 janar 22:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Super ofert nga Roleta Bliri
Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra kontaktues:
044-200-070.
045-661-844 (viber, whatt's app)./
049-401-904

Per me shume punime tona mund ti shikoni ne facebook - Roleta Bliri

https://www.facebook.com/roleta.bliri

roleta bliri roleta rileta rolleta blini bliri der dritare dyer dhe dritare plastik alumin rolo plast roletne roletne perjashta te jashtme euro roleta golf passat perde veneciane zhelozi etj roletne euro plast everest rolo plast shutter blinds


Shpallje te ngjashme