Shatora Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

Çmimi: Me Marrveshje
Shatora Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

Detajet

Postuar
5 prill 12:01
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Japim me qera :
Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ,
Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavoline dekoruese per qift.

Kontakto dhe rezervo :
Tel\\Viber :
(+383) 049 81 71 81


Shpallje te ngjashme