Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

Detajet

Postuar
15 qershor 02:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Ofrojm keto sherbime me qera:
Tenda, Karrika, Tavolina.
Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavolina me mbulesa.
Shankerica , tavolina te rrumbullakta me mbulesa
Per rezervime na kontaktoni ne nr: 049-214-721 (Viber&Whatsapp 24h) dhe 044-312-509


Shpallje te ngjashme