Banes 85 metra ne qender

Çmimi: Me Marrveshje
Banes 85 metra ne qender

Detajet

Postuar
31 mars 23:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
845 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. Ajo gjithashtu posedon rrym, uj nxemje qendrore, ashensorin eshte i vetmi qe cili ka mbikqyrje ne Drenas dhe punon nonstop.
Bëj edhe ndërrim.
Përkthimi mund të bëhet menjehere.


Shpallje te ngjashme