Përshëndetje Z. dhe znj

Çmimi: 100 €

Detajet

Postuar
1 shtator 15:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
1258 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Bună ziua domnul şi doamna

Mënyra më e mirë për të gjetur adresën tuaj, me një fjalëkalim të përshtatshëm
kujdes në derën e një dhome të veçantë në rindërtimin
Viata. do të jetë një legjendë e një të ardhmeje dhe një revolucion
fie pentru realizarea unui proiect, fie pentru tine
cumpăraţi an apartament, dar trampaţi interzis bancar sau dvs.
Dosarul një fost respins bancă. Sunt o persoană particulare pe care o acord
împrumuturi kujdes variază nga 2.000 EURO 50.000 EURO pentru toate persoanele capabile să
respektoni kushtin e kushteve. Nude sunt o bancă şi bare doresc
o Multidime de documenta pentru ka një lncredere în tine, dar trebuie să fii
o persoană corectă, cinstită, înţeleaptă şi fiabilă. Îţi dau împrumuturi
oameni din întreaga Europă dhe din întreaga lume (
Francë, Belgjikë, Kanada, Elvezi, România, Italia, Spanja,
Portugalia ...). Rata dobânzii është 2% pe an.Dacă aveţi nevoie
bani din alte motive, lakuriqësia e saj është kontaktuar me të
mund të informojë. Mundësitë për disponibilitetin janë të kënaqshme
maksimumi 2 zile e primirea formularului
e qerres. Ju do të keni interesim, por nuk do të keni kontakt me mua
mund të informojë.

Email: [email protected]

whatsapp: +33649861963


Shpallje te ngjashme