Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
3 shkurt 20:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit, kati VII, banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-1 një sallon me kuzhinë
-1 banjo
-1 koridor
Banesa pmajen e ka nga jug-lindja dhe është e gatshme për banim.

Çmimi sipas marrveshjes.


Shpallje te ngjashme