Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit

Detajet

Postuar
30 mars 18:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit, kati VI, banesa posedon tri dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, banjo, WC, depo dhe ballkon, me pamje nga lindja, gjendet perball ProCredit bank, gjithashtu banesa posedon edhe garazh.
Çmimi sipas marrveshjes