Rimorkio

Çmimi: 2.000 €

Detajet

Postuar
25 shkurt 10:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog

Përshkrimi

Rimorkio me dy parë rrotë e doganuar , pesha bartese 3000 kg e pershtatshme per bartjen e mini bagerave dhe veturave ulet dhe ngritet sipas nevojes sinjalizim dhe sistem frenimi ne bigë etj .


Shpallje te ngjashme