SHITEN PAISJET PER DJ

Çmimi: 1.500 €
SHITEN PAISJET PER DJ

Detajet

Postuar
27 mars 08:58
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

SHITEN PAISJE PER DJ
4 SATELITA 15 INCH PASSIVA NGA 400 WAT RMS PIKU 800 WAT
1 SUBWOFER 18 INCH PASSIV 800 WAT RMS PIKU 1600 WAT
2 AMPLIFIKATOR 1 EV Q88
1 AMPLIFIKATOR OMNITRONICS P-1500 MIXER BEHRINGER ME TE GJITHA FISHAT PERKATESE ME TE GJITHA KABLLET
per cdo informacion whatsapp


Shpallje te ngjashme