Yamaha DTX 12

Çmimi: 600 €
Yamaha DTX 12

Detajet

Postuar
22 shkurt 2023 22:20
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Brand new Yamaha DTXM 12 drums with complete accessories WhatsApp +2348089016046


Shpallje te ngjashme