Bateri (xhez)

Çmimi: 400 Lek
Bateri (xhez)

Detajet

Postuar
21 mars 2023 23:16
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shitet Bateri XDrum (xhez) per arsye mos perdorimi.


Shpallje te ngjashme