Tablet samsung 2018

Çmimi: 250 Lek
Tablet samsung 2018

Detajet

Postuar
21 mars 21:17
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i perdorur 2 muaj


Shpallje te ngjashme