Dyshek ortopedik

Çmimi: 100 €
Dyshek ortopedik

Detajet

Postuar
2 shkurt 20:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes se personit Me pak fjale eshte per njerzit e semure .Cel 0682283355