Shitet kamioni MERCEDES 17-29

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet kamioni MERCEDES 17-29

Detajet

Postuar
2 shkurt 18:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje superte mire.
Me Kran dhe retarder
Siq shihet edhe ne foto


Shpallje te ngjashme