shitet-ndrrohet

Çmimi: Me Marrveshje
shitet-ndrrohet

Detajet

Postuar
14 shkurt 21:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

shitet sprinteri 312 ne gjendje te rregullt diesel 2.8 turbo interkuller. shitet dhe ndrrohet nvaret nga aferta.


Shpallje te ngjashme