Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

Çmimi: Me Marrveshje
⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

Detajet

Postuar
23 shkurt 23:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove.
⭕️Lokali eshte i organizuar me hapesire te hapur ,te organizuar mire ,
e pajisur me 6 banjo (andaj per nje ambient te tille , mundesite jane te shumta per shfrytezim )
⭕️Vend ndodhja , vizibiliteti, hapesira , orientimi( lindje-jug)
⭕️E bejne kete ambient te sherbeje e te pershtatshem per cdo lloj veprimtari si :
⭕️Supermarket ,bar , restaurant , call center , zyre marketingu , klinike , zyre avokature ose te ngjajshme .


Per cdo informate ne lidhje me shpalljen dhe detaje tjera , na kontaktoni ne kete numer telefoni

? +38344754393


Shpallje te ngjashme