Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani

Çmimi: 500 €
Leshohet banesa 65m2  me qera per zyre ne Dardani

Detajet

Postuar
26 shkurt 13:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne lagjen Dardania .
Banesa posedon 3 njesi pune,
Depo
Banjo
Ballkon
Me dokumentacion eshte afarizem, kamer dhe alarm.


çmimi:500Euro

Nr.kontaktues: 044/301-283;
044/670-608 (viber);
045/904-893 (whatsapp)
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:[email protected] ose Agjencioni Ylli / Real Estate


Shpallje te ngjashme