LINA- Shitet Shtepie 450m2,9Ari Rr.Sh.Robaj 08/19

Çmimi: Me Marrveshje
LINA- Shitet Shtepie 450m2,9Ari Rr.Sh.Robaj 08/19

Detajet

Postuar
1 korrik 15:49
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet :Shtepie 450m2,9Ari
Shtëpia gjendet në Rr.Shpetim Robaj Afer Germise
ka gjithsej 9ari truall dhe një investim ekstra në shtëpi si: Dyshemeja me qeramikë shumë kualitativ, Sanitari ekstra, Roleta, sigurie,, fasadë
ngrohje qëndrore me rrymë dhe sistem dysheme etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kaiti -I-re nje Dhomë ndenje nje Kuzhinë me tryezari nje Dhomë Pune nje Banjo nje Depo nje Banjo.
Kati i II-rë: 6 Dhoma gjumi nje Banjo edhe nje teras te madhe.🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te rruga B në objektet e KAWA-së.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
[email protected]_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.


Shpallje te ngjashme