Ofrohet shtepia 340m2 ne shitje te Elena Gjika !DE

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrohet shtepia 340m2 ne shitje te Elena Gjika !DE

Detajet

Postuar
29 mars 18:20
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
340
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Ofrohet shtepia 340m2 ne shitje te shkolla fillore "Elena Gjika" ose me saktesisth ne rrugen "Zenel Salihu"
Shtepia ka edhe nxemjen qendrore, me rezervar uji, bodrum te shfrytezueshem etj
Ka kete renditje- pese dhoma gjumi, 2 sallona, kuzhina, shpajzi, nje terrase me mbi 25m2 me pamje te bukur te natyres, ballkon ndihmes, 2 banjo dhe 2wc , bodrumin si dhe nje lokal me rreth 30m2
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"


Shpallje te ngjashme