Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC.

Çmimi: 195.000 €
Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC.

Detajet

Postuar
31 mars 09:08
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
290
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Lagjen “NIC”, është e vendosur në 3 ari truall dhe ka 210m2 plus nënkulmin 80m2.
Shtëpia është e shtruar me parket dhe ka një investim të kualitetit të lartë në banjo, dyer, shkallë, qeramika, dekore etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhine
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë (e shfrytezuar për depo)

Kati I 2-të:
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra me Banjo me gjakuzi)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Nënkulmi:
| 1 Hapsirë 80m2
| 1 WC

ID e shpalljes: 30084

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme