Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe

Çmimi: 390.000 €
Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe

Detajet

Postuar
2 prill 12:26
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
270
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qerret.

Shtepia gjendet në kompleksin privat Dielli, tek fshati turistik në Qerret. Shtëpia ka 270m2 në 7 ari truall. Gjindet një minut ecje nga Plazhi në një lokacion shumë të mirë ku kompleksi ofron privatësi dhe infrastruktur complete.
Shtëpia shitet tërësisht e mobiluar siq shihet në foto.
Shtëpia ka 3 kate dhe ka këtë renditje:
Kati I-rë:

| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo

Kati II-të:

| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Terras

Kati III-të:

Terras e madhe

ID e shpalljes: 30068

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme