SHITET APARTAMENT 2+1 TE PALLATET CABEJ!

Çmimi: 62.000 €

Detajet

Postuar
31 mars 10:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament te pallatet Cabej, ne katin e peste te nje pallati te mire administruar.
Ka nje siperfaqe totale prej 88.5 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka nje arredim bashkekohor.