Shitet | Ap2+1, 90 m2, 75 000 Euro tek Ekonomiku!

Çmimi: 75.000 €
Shitet | Ap2+1, 90 m2, 75 000 Euro tek Ekonomiku!

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
90
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet | Apartament 2+1, 90 m2, 75 000 Euro tek Ekonomiku me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te per banim,shume prane qendres se Tiranes ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e peste. Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme.Eshte i organizuar ne: kuzhine dhe sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe1 ballkon. Orientimi jug-lindje i shtepise i jep ndricim natyral shtepise dhe e mban ate pa lageshtire. Shitet i mobiluar me cmim Okazion per zonen! Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Pronaret kane nevoje urgjente per shitje! +355695562905