Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

Çmimi: 90.000 €
Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

Detajet

Postuar
16 shtator 10:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
122 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

!Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 ambjent gatimi dhe ngrenie vec nga pjesa e sallonit, projekt per 2 tualete, por aktualisht nje tualet, 2 ballkone, kati i 4, totali i kateve 6, i pajisur me ashensor, plus garazh me siperfaqe 17.49m.
Me hipoteke
Cmimi : 90.000 Eur i diskutueshem