Shitet Apartament 2+1 afer Shkolles Mihal Grameno

Çmimi: 55.000 €
Shitet Apartament 2+1 afer Shkolles Mihal Grameno

Detajet

Postuar
22 shtator 14:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip,70m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues me tulla dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.Apartamenti eshte bosh dhe eshte i mirorganizuar nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare dhe nja ballkon.Ndodhet afer shkolles Mihal Grameno.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.