Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut

Çmimi: 182.000 €
Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut

Detajet

Postuar
25 janar 12:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
95 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip,95m ne katin e 8 banim ne nje pallat te ri 9 katesh me ashensore dhe teper cilesore.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkushme edhe per me qera per te huaj.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare natyrale dhe nje ballkon.Orientimin e Lindje.Ndodhet ne zonen e bllokut ne Rrugen Pjeter Budi afer Kopshtit.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.