Shitet apartament 2+1 (2 tualete dhe një ballkon)

Çmimi: 93.500 €
Shitet apartament 2+1 (2 tualete dhe një ballkon)

Detajet

Postuar
22 mars 18:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

1. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallat të ri i cili është vënë në funksion këto 2 vite (pallati mbi Raiffeissen Bank). Ndodhet në zonën e Unazës së re, rruga “Teodor Keko”. Hipotekimi është në proces.
2. Gjithashtu, apartamenti ka një planimetri perfekte dhe strukturë të rregullt duke filluar me korridorin i cili bën shpërndarjen në sallonin e ndenjjes së bashku me kuzhinën dhe këndin e gatimit, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave ka tualet të dedikuar, një tualet i përbashkët, si dhe ballkonin me dalje nga kuzhina.
3. Investimi i brendshëm i apartamentit është shumë cilësor dhe është i mobiliuar në të gjitha ambientet e tij me mobilie të reja.
4. Orientimi i shtëpisë me pamje nga lindja është një vlerë e shtuar pasi i mundëson hapësirës të ketë të pranishme ndriçimin dhe ngrohtësinë nga drita natyrale në pjesën më të madhe të ditës.