Tek Myslym Shyri , Shitet Apartamenti 3+1.

Çmimi: 123.000 €
Tek Myslym Shyri , Shitet Apartamenti 3+1.

Detajet

Postuar
31 mars 23:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
90
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Tek Myslym Shyri , Shitet Apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 5 katesh . Organizimi i apartamentit eshte me 3 dhoma dhe 1 tualet bashke me 1 ballkon . Siperfaqja e mire-organizuar i jep avantazhin per tu bere me dy tualete . Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe me punime cilesore. Cmimi: 123.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni Sosinen: +355675088806