shiten apartamente 2+1 tek medreseja

Çmimi: 118.014 €
shiten apartamente 2+1 tek medreseja

Detajet

Postuar
18 nëntor 14:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
90.78 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shiten apartamente 2+1 tek Medreseja. Apartamentet kane nje planimetri te rregullt dhe ndodhen ne nje pallat te ri. Siperfaqet e apartamenteve jane 90.78m², 90.80m² 91.36m². Apartamentet kane nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Cmimi 1300€/m²