Tavoline kuzhine me 4 karrige

Çmimi: 255 €
Tavoline kuzhine me 4 karrige

Detajet

Postuar
6 mars 10:31
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Tavoline italiane shume cilesore vjen bashke me 4 karrige. Tavolina ka permasa 160x85 dhe kur hapet behet 205x85.


Shpallje te ngjashme