kuzhine ne oferte

Çmimi: 600 €

Detajet

Postuar
11 janar 15:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Kuzhina bashke me elektroshtepiaket , pianur, furre dhe aspiartaor.
Permasat : 196 cm


Shpallje te ngjashme