SUPER APARTAMENT NE QENDER TE VLORES

Çmimi: 900 €
SUPER APARTAMENT NE QENDER TE VLORES

Detajet

Postuar
15 janar 20:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 113 M2 NE QENDER TE VLORES TEK XHAMIA LAGJIA DESHMORET KATI I 3 I BANIMIT I KOMPLETUAR DHE I PA BANUAR ME PARE ME PLANIMETRI TE REGULLT DHE PUNIME TE KOHES