Kompjutera
Kuçovë

Kompjutera në shitje në Kuçovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Software 2019 Acers Predator/Nitro Helios 300 I7
  Kompjutera

  Software 2019 Acers Predator/Nitro Helios 300 I7

  Mobile is brand new and original with complete accessories warranty given and return policy Serious

  Kuçovë 20 gusht 10:03
  300 €
 • 3 foto
  Brand New Original MacBook Pro
  Kompjutera

  Brand New Original MacBook Pro

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 19 gusht 14:39
  500 €
 • 3 foto
  New Lenovo Thinkpad X1
  Kompjutera

  New Lenovo Thinkpad X1

  Whatsapp Chat:: +1 (469) 751-7386 Product is brand new and original with complete accessories warra

  Kuçovë 5 gusht 16:35
  700 €
 • 3 foto
  Njësi komjuteri
  Kompjutera

  Njësi komjuteri

  HP 8000 Elite, ne gjendje perfekte, njësia shoqërohet me maus dhe tastier. Desktop HP Compaq 8000 el

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  85 €
 • 1 foto
  Toshiba estudio 255
  Kompjutera

  Toshiba estudio 255

  Shitet fotokopjo, printer bardh e zi, skanime me ngjyra ne gjendje te shkelqyer

  Kuçovë 9 korrik 08:03
  600 €
 • 0 foto
  Playstation 3 OKAZION SUPER
  Kompjutera

  Playstation 3 OKAZION SUPER

  Shitet playstation 3 Me lojra te instaluara Dhe dy doreza Lojra si: GTA -FIFA-Uefa-Blur Etj, gjithse

  Kuçovë 30 qershor 14:17
  150 Lek
 • 2 foto
  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi
  Kompjutera

  shitet laptop acer per arsye mosperdorimi

  laptop acer windows 7 professional ram 2gb cpu 2.0ghz gjendja 8/10 nuk mban shume bateri edhe duhet

  Kuçovë 29 qershor 14:35
  90 €
 • 1 foto
  HP COMPAQ
  Kompjutera

  HP COMPAQ

  Intel Pentium 4CPU DUAL CORE 2.80 GHZ, 4 gb RAM. 256 MP karta grafike.

  Kuçovë 6 maj 13:54
  50 €
 • 0 foto
  Apple iMac
  Kompjutera

  Apple iMac

  Asalamwalaikum brothers and sisters !!! OFFER BUY 2 AND GET 1 FREE!!! PROMOTIONAL OFFER DON\'T MIS

  Kuçovë 4 prill 08:41
  380 €
 • 3 foto
  Njesi pc
  Kompjutera

  Njesi pc

  Shes njesi kompjuteri pa ekran e shoqeruar me maus dhe tastiera gjithashtu dhe gjith fishat perkates

  Kuçovë 15 shkurt 13:26
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 15" Retina
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15" Retina

  Apple MacBook Pro 15" Retinal Display Touch Bar, Touch ID 2.6GHz quad-core Intel Core i7 256GB SSD 1

  Kuçovë 12 janar 16:29
  655 €
 • 0 foto
  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb .Hdd 320gb ..DvdRw...Windows 7 64bit ..kompjuteri eshte per lojra dhe per programe grafike montazhe ...nuk ngec n
  Kompjutera

  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb .Hdd 320gb ..DvdRw...Windows 7 64bit ..kompjuteri eshte per lojra dhe per programe grafike montazhe ...nuk ngec n

  Hp ..Intel Core i7 3770 ( 3.4ghz turbo 3.9ghz, 4 Core, 8 Threa...vlersohet nga windows me 7.7. . Ram

  Kuçovë 3 tetor 16:10
  399 €
 • 0 foto
  Hp .. procesor I7 3770 cuad core 8 procesor
  Kompjutera

  Hp .. procesor I7 3770 cuad core 8 procesor

  Hp ..procesor i7 3770 3.9Ghz cuad core 8 procesor . Ram 10 gb . Kartgrafike Nvidia gtx 780ti 4gb.Hd

  Kuçovë 29 shtator 12:29
  420 €