Lojra per PC / Videolojra në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Shitet PS3 me lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 me lojra

  Shitet PS3 me gjith lojra i ardhur nga spanja Ka 2 Pulta Wireless Dhe 12 lojra

  Kurbin 23 prill 11:55
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ps4 slim 1 tb ne kuti
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 slim 1 tb ne kuti

  Ps4 slim me 10 lojra Gta 5 Fortnite me 20 skina 15 dance. 5000 vbuck fifa pes 20 call of duty bla

  Kurbin 16 prill 15:25
  200 €
 • 2 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke

  Kurbin 20 qershor 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation3

  Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire

  Kurbin 20 qershor 10:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten ps3 & ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten ps3 & ps4

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Kurbin 19 qershor 23:37
  8.500.000 Lek