Lojra per PC / Videolojra në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Shitet Xbox 360 4GB me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox 360 4GB me chip

  Shes Xbox 360 4Gb me chip, vetem 5 muaj e perdorur, ne gjendje perfekte pune, me 1 controller origji

  Korçë Sot, 22:13
  24.000 Lek
 • 2 foto
  Ps4 ne gjendje shum te mir pune me 1 leve
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 ne gjendje shum te mir pune me 1 leve

  Shes ps4 500 gb ne gjendje shum te mir pune me dy lojra te instalume fortnite dhe apex legjend tjera

  Tiranë Sot, 21:52
  350 Lek
 • 2 foto
  Shitet ps4 me chip versioni 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps4 me chip versioni 5.05

  Ps4 5.05 me chip ne gjendje shum te mir. Me nje leve dhe disa lojra te instaluara Cmimi esht 40.0

  Tiranë Sot, 21:45
  40.000 Lek
 • 0 foto
  SALLE PLAYSTATION 3-4
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3-4

  Shitet salle Playstation 3&4 Salla permban ●3 PLAYSTATION 3 + LOJERA V4 PLAYSTATION 4 + (FIFA

  Tiranë Sot, 19:59
  1 €
 • 2 foto
  PsP
  Lojra per PC / Videolojra

  PsP

  PsP e Bardh E Mirmbajtur Pa Karikus Me Nje Loj Me Kart Memorie me Fish Per Internet...

  Tiranë Sot, 19:23
  50 Lek
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës Sot, 19:17
  2.200 Lek
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Sot, 19:16
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Leva origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva origjinale

  Shiten leva origjinale 20 mije leke copa.tel 0682730965

  Durrës Sot, 19:13
  20 Lek
 • 0 foto
  Ps3 me fifa 2019+pachet te 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me fifa 2019+pachet te 2019

  shiten 6 pleystation3 me cip me lojrat e instaluara nga me te fundit si pes 2018 fifa 2019 call of d

  Durrës Sot, 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ps4 Slim 500gb I bardhe
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 Slim 500gb I bardhe

  Ps4 slim 500gb i bardhe, i perdorur, ne gjendje shume t mire. Extra: Kufje ps4, Leve ps4 e bardhe, k

  Tiranë Sot, 18:53
  200 €
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Shes nje konzolate Xbox360.Ne nje gjendje te mirembajtur,pa cip,nje leve kontrolli,te gjith kabllot

  Tiranë Sot, 18:48
  275 €
 • 0 foto
  Ps4 te sapo ardhur nga gjermania me fifa 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 te sapo ardhur nga gjermania me fifa 2019

  shite 4 ps4 te sapo ardhur nga gjermania te pa perdorur neper salla jan te kompletuarà me dy leva se

  Durrës Sot, 18:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Disqe
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten Disqe

  Shiten Disqe per Playstation 3 dhe 4 me lojra te disponueshme si: Per PS3- Pes 2009, Pes 2010, Pes

  Tepelenë Sot, 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LEVA PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3

  modeli me i mire i levave ps3 origjinale e vetme super qark "mer ate qe paguan" jepen me garanci 3

  Durrës Sot, 18:10
  45 €
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Sot, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip

  .........Bej ps4 me cip dhe Vendos lojra +update + Dlc ne ps4 versioni 4.05 - 4.55 dhe 5.05 Kam PE

  Tiranë Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cd disqe me lojra origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd disqe me lojra origjinale

  Shes disqe me lojra origjinale.kane ardhur nga gjermania.sjane perdorur fare ne shqiperi.cmimi 1000

  Tiranë Sot, 17:08
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Ps3 soni origjinal 320gb super okazion
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 soni origjinal 320gb super okazion

  Shes ps3 soni origjinal sapo ardhur nga gjermania.320gb.me 5 disqe cd me lojra origjinale.me nje le

  Tiranë Sot, 17:08
  140 €
 • 1 foto
  Hardisk ps3 320gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Hardisk ps3 320gb

  Shes hardisk 320gb per ps3 .gjendje perfekte.cmimi 2500 leke.

  Tiranë Sot, 17:07
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Cd disqe ps3 origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd disqe ps3 origjinale

  Shes cd disqe origjinale ps3.gjendje perfekte me prove.cmimi 1000 leke te reja secila.

  Tiranë Sot, 17:07
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Fifa 15
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 15

  Fifa 15.loje per xbox one.ne gjendje shume te mire pune.disku nuk ka asnje gervishtje.

  Elbasan Sot, 15:09
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Nintendo
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo

  Super nintendo.nje console per te apasjonuarit e video lojrave te viteve 90 dhe koleksionistet e vid

  Elbasan Sot, 15:09
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Nintendo wii me dy leva
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo wii me dy leva

  Nintendo wii.e kompletuar me dy telekomanda dhe dy analoge.te dy telekomandat kane te inseruar sherb

  Elbasan Sot, 14:53
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Ps3 superslim hdd 320,10 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 superslim hdd 320,10 lojra

  Shes ps3 superslim me hardisk 320,2 leva origjinale dhe 10 lojra te instaluara dhe fishat perkatese

  Tiranë Sot, 14:25
  19.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS4

  Ps4.. 500 Gb 1 levë 1 loje cd (metal gear solid 5) + lojra te shkarkuara Shum pak i perdorur(maksimu

  Tiranë Sot, 14:13
  28.000 Lek
 • 0 foto
  Lojëra per PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojëra per PS3

  Shiten 6 disqe per PlayStation 3.Disqet jane te pajisura dhe me librin e udhezimeve Kush eshte i in

  Tiranë Sot, 13:57
  1 €
 • 0 foto
  Disqe ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe ps3

  Shiten disqe oregjinale per ps3

  Tiranë Sot, 13:50
  100 Lek
 • 0 foto
  xbox 360 s bashke me kinekt dhe 41 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  xbox 360 s bashke me kinekt dhe 41 lojra

  shes xbox 360 slim ne gjendje te shkelqyer, me 41 lojra te ndryshme disa jane nga lojrat trendi dhe

  Tiranë Sot, 13:16
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shes PS4 + Controller + 2 Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS4 + Controller + 2 Lojra

  Shes PS4 ne gjendje shume te mire dhe te pastruar. Bashke me controller blue dhe 2 lojra te zgjedhur

  Tiranë Sot, 12:57
  30.000 Lek
 • 1 foto
  x box 360 1 leve dhe 7 disqe
  Lojra per PC / Videolojra

  x box 360 1 leve dhe 7 disqe

  x box 360 1 leve origjinale dhe me 7 disqe per me shume kaloni nga dyqani . Dyqani ndodhet tek rrug

  Tiranë Sot, 12:01
  13.500 Lek
 • 3 foto
  PS 4 500GB HDD SLIM 2 LEVA ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 4 500GB HDD SLIM 2 LEVA ORIGJINALE

  PS4 SLIM 500 GB ME DY LEVA ORIGJINALE,NJERA KA NJI BUTON MANGUT SIC NE FOTO NR 4 . Dyqani ndodhet te

  Tiranë Sot, 11:56
  28.000 Lek
 • 0 foto
  Kolltuqe per ps3&ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Kolltuqe per ps3&ps4

  Shiten 6 kolltuqe dyshe per sall lojrash per ps3&ps4 Jan ne gjendje shum tw mira

  Kavajë Sot, 10:32
  70 Lek
 • 2 foto
  SHITET PLAY STATION PORTABLE (PSP)
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PLAY STATION PORTABLE (PSP)

  SHITET PSP e pajisur me cante mbrojtese, me karikus origjinal + 1 loje me disk. Cmimi i diskutushem.

  Tiranë Sot, 09:37
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Leva xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva xbox 360

  Shiten:dy leva per xbox 360.levat jane me wireless dhe ne gjendje shume te mire fuksionale.shiten te

  Elbasan Sot, 08:56
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Disqe ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe ps4

  Shiten disqe per ps4. Fifa 14 15 16 Lego marvel. Injustice Rayman legends.disqet shiten dhe te ndar

  Durrës Sot, 08:52
  100 Lek
 • 2 foto
  Wii U
  Lojra per PC / Videolojra

  Wii U

  Shitet Nintendo Wii U pothuajse akull i ri, fare pak i perdorur me te gjitha pajisjet si ne fotograf

  Tiranë Sot, 08:16
  20.000 Lek
 • 1 foto
  disqe lojra Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe lojra Xbox 360

  Shiten 8 disqe origjinal Xbox 360 per 8 mij lek secili. ose te gjitha bashke 40 mij lek

  Tiranë Sot, 08:12
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Nintendo 64
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo 64

  Shitet Nintendo 64 i Zi origjinal me nje doreze gati akull te re qe ska asnje problem dhe ka analog

  Vlorë Sot, 08:12
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Nintendo Game Cube
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo Game Cube

  Shitet Nintendo Game Cube. eshte vetem console trupi. nuk ka as fisha as doreza as lojra. thjesht co

  Tiranë Sot, 08:12
  2.000 Lek
 • 0 foto
  PS4 Slim 5.05 me Cip!
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Slim 5.05 me Cip!

  Shes ps4 5.05 me cip dhe 8 lojra te instaluara Gta 5 Pes19 God of War Uncharted 4 Nfs Playback etj.

  Durrës Sot, 01:43
  350 €
 • 2 foto
  SALLE ME PS4&PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE ME PS4&PS3

  PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI SHITET SALLA E LOJRAVE ME PS4 DHE PS3 TE KOMPLETUAR ME LOJRA E 2019 SI FIF

  Kavajë Dje, 22:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Play station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 3

  Play Station 3 500 GB 27 lojra me cip 1-Farming Simulation 2015 2-Minecraft 3-WWE 2K17 4-Battlefie

  Tiranë Dje, 21:54
  250.000 Lek
 • 3 foto
  PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3

  Ps3 me 2 leva,5 disqe,te gjitha fishat e nevojshme,esht pa cip mund te hapni gjithashtu edhe platfor

  Tiranë Dje, 21:42
  220 Lek
 • 1 foto
  Lojra ps4 orgjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4 orgjinale

  Shite dy lojra orgjinale per ps4 ne gjendje prefekte mund te shiten dhe te ndare

  Durrës Dje, 21:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PS3 SLIM 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM 500GB

  SHITET PS3 SLIM 500 GB NË GJENDJE SUPER ME MULTIMAN ME 16 LOJRA TË INSTALUARA ME LEVËN SUPER DHE FIS

  Vlorë Dje, 21:11
  19.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET PS3 SLIM 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PS3 SLIM 500GB

  SHITET PS3 SLIM 500GB ME LEVËN DHE FISHAT PËRKATËSE ME ÇIP DHE 8 LOJRA TË INSTALUARA SI NË FIG. SHIT

  Vlorë Dje, 21:11
  19.000 Lek
 • 4 foto
  PS3 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM

  SHITET PS3 SLIM ME LEVËN DHE FISHAT PËRKATËS SI DHE DISA DISQE SI NË FIG. SHITET PËR 16000 LEK I DIS

  Vlorë Dje, 21:11
  16.000 Lek
 • 0 foto
  shiten/ndrrohen lojrat
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten/ndrrohen lojrat

  shiten ose ndrrohen lojrat ne foto ne gjendje perfekte. me shkruani ne whatsup.

  Tiranë Dje, 20:42
  1 €
 • 11 foto
  SALLE PLAYSTATION 3/4 OKAZIONN
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3/4 OKAZIONN

  Shitet salle ps3/ps4, te perbere nga 6 tv 3 fuego 43\" Led te rinje jane akoma brenda garancise dhe

  Tiranë Dje, 20:42
  2.970 €