Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Lojra per PC / Videolojra në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  PS4 500GB + 2 LEVA + NFS PAYBACK
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 500GB + 2 LEVA + NFS PAYBACK

  Shitet PS4 i bardh. Gjendja 9/10 i ardhur nga Anglia. Hardisk 500GB. Vjen me 2 lojra, FIFA 18 + Need

  Tiranë Sot, 01:12
  259 €
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë Sot, 00:13
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion, Shiten 5 Ps4 te kompletuar.
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion, Shiten 5 Ps4 te kompletuar.

  Shiten 5 Ps4 1TB + 10 leva origjinale + 11 lojrat e 2019, 5 Tv 43, 5 kolltuqe + 5 pupa dhe 5 mbajtes

  Tiranë Sot, 00:09
  380.000 Lek
 • 2 foto
  Salle PS4 e Re
  Lojra per PC / Videolojra

  Salle PS4 e Re

  Shitet Aktiviteti “Salle PS4”, e Re, hapur ne Shkurt 2019, me 5 TV 43 Full Hd, 5 PlyaStation 1 T

  Tiranë Sot, 00:09
  500.000 €
 • 0 foto
  PlayStation 4, shume pak i perdorur, ne shtepi.
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4, shume pak i perdorur, ne shtepi.

  PlayStation 4, personal, sh pak i pedorur, ne gjendje perfekte, bashke me 1 leve origjinale....cmimi

  Tiranë Sot, 00:09
  280 €
 • 11 foto
  Xbox 360 me Kinect + 2 Leva dhe 37 Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me Kinect + 2 Leva dhe 37 Lojra

  Shitet Xbox 360 me 2 leva origjinale dhe kinect qe eshte i paperdorur fare dhe 37 dhe 2 nga lorjat j

  Tiranë Dje, 23:33
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2

  Okazion shes ps2 per arsyemosperdorimi sepse kam bler ps4 ps eshte ne gjendje te mire pune eshtee f

  Berat Dje, 22:40
  50 Lek
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Dje, 22:09
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet Alien Isolation
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ose nderrohet Alien Isolation

  Shes ose nderroj Alien Isolation per PS4. Nuk e nderroj me lojra sporti. Ju lutem me kontaktoni ne

  Tiranë Dje, 22:07
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Veshje (skins) prej silikoni për leva PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Veshje (skins) prej silikoni për leva PS4

  Veshje prej silikoni per leva PS4. Te disponueshme ne ngjyre blu, te kuqe dhe te zeze. Perfshihen

  Tiranë Dje, 22:07
  600 Lek
 • 2 foto
  Leve pc per lojra.
  Lojra per PC / Videolojra

  Leve pc per lojra.

  Leve reddragon. per pc. shume e shpejte dhe cilesore. e re ne kuti. lidhja me pc behet me fishe usb

  Tiranë Dje, 21:38
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Leva PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Leva PS3

  Shiten leva PS3 2 Leva jo origjinale nga 2500 lek copa te dyja bashke vetem per 4000 lek 1 leve ori

  Tiranë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SALLE PLAYSTATION 3-4
  Lojra per PC / Videolojra

  SALLE PLAYSTATION 3-4

  Shitet salle Playstation 3&4 Salla permban ●3 PLAYSTATION 3 + LOJERA V4 PLAYSTATION 4 + (FIFA

  Tiranë Dje, 20:57
  1 €
 • 2 foto
  Leve PlayStation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Leve PlayStation 4

  Shitet leve PlayStation 4 DUALSHOCK 4 origjinale . Leva ndodhet ne paketimin origjinal e pahapur. Cm

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS4 per pjese
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 per pjese

  Shitet Sony Playstation 4, PS4 per pjese bashke me hard disk 500GB. Ps4-s i eshte djegur motherboard

  Fier Dje, 20:31
  60 Lek
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës Dje, 20:06
  2.200 Lek
 • 0 foto
  shiten 5 cope ps3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 5 cope ps3 slim

  shes 5 cope ps3 slim me lojra te instaluara.5 leva dhe fishet perkatese.cmi.i pe te 5 gjitha eshte 5

  Tiranë Dje, 19:54
  550 Lek
 • 2 foto
  leva ps3 origjinale sony
  Lojra per PC / Videolojra

  leva ps3 origjinale sony

  shes leva ps3 origjinale 35 mije leke secila.kam dhe 20 mije leke jo origjinale.flm.

  Tiranë Dje, 19:53
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Ps3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim

  Shes ps3 slim

  Tiranë Dje, 19:53
  180 Lek
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lojra ps4 leva ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4 leva ps3

  2 lojra ps4 dhe 2 leva pa3 ne gjendje 10/10 te paperdorura. Shiten per arsye mosperdorimi

  Tiranë Dje, 19:39
  100 €
 • 0 foto
  Shitet play station 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet play station 2

  Play station i perdorur dy vjet dhe nente kaseta,chip dhe nje doreze .

  Gjirokastër Dje, 19:15
  160 €
 • 3 foto
  Shitet Xbox 360 4GB me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox 360 4GB me chip

  Shes Xbox 360 4Gb me chip, vetem 5 muaj e perdorur, ne gjendje perfekte pune, me 1 controller origji

  Korçë Dje, 18:11
  24.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion 2 Disqe PS4 HEAVY RAIN AND BEYON!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion 2 Disqe PS4 HEAVY RAIN AND BEYON!!!

  Dy disqe Ps4 Heavy Rain dhe Beyond, jan nje nga lojrat super qe ka prodhiar sony, me super grafik dh

  Tiranë Dje, 18:10
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Oferte Lojra Ps4 Ps3 Xbox 360 Xbox One
  Lojra per PC / Videolojra

  Oferte Lojra Ps4 Ps3 Xbox 360 Xbox One

  Ps4. 20 mije Xbox One 20 mije Ps3 10 mije Xbox 360 10 mije Durres

  Durrës Dje, 18:00
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Xbox One Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox One Lojra

  20 mije nje loje

  Durrës Dje, 17:59
  2.000 Lek
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  SHITET PS4 500GB GJENDJA 10/10 ME LEVËN DHE FISHAT PËRKATËSE SI DHE DISA LOJRA TË INST. NGA INT. SHI

  Vlorë Dje, 17:32
  25.500 Lek
 • 0 foto
  DISQE PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  DISQE PS4

  SHITEN DISQE PS4 NË GJENDJE 10/10 JANË SI NË FIG. 12 DISQE SHITEN TË GJITHË 12000 LEK JEPEN DHE TË V

  Vlorë Dje, 17:31
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Logitech Attack 3 (20 eur)
  Lojra per PC / Videolojra

  Logitech Attack 3 (20 eur)

  Leve Logitech Attack 3 per lojra ne pc me avion helikopter etc Gjendja e Re \"Electronic Technology

  Tiranë Dje, 16:21
  20 €
 • 3 foto
  Shitet PS Vita
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS Vita

  Shitet PS Vita ne gjendje te mire me disa lojra.Mund ti hidhni cdo loje qe deshironi nga interneti s

  Tiranë Dje, 16:00
  15.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION.Shiten lojra per pc ME CMIM TE LIRE
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION.Shiten lojra per pc ME CMIM TE LIRE

  Shiten disqe per pc me cmime te arsyeshme per arsye mis perdorimi.1 loj 500 lek.2 lojra 900.per cdo

  Tiranë Dje, 14:37
  500 Lek
 • 1 foto
  ?PS3 OKAZION URGJENT?
  Lojra per PC / Videolojra

  ?PS3 OKAZION URGJENT?

  shitet ps3 FAT 160 GB NE GJENDJA 10/10 i perdorur ne shtepi vetem na 1 njeri me 8 lojra te instaluar

  Vlorë Dje, 14:36
  99 €
 • 0 foto
  Hedh lojra ps3 me cip e pa cip
  Lojra per PC / Videolojra

  Hedh lojra ps3 me cip e pa cip

  Instaloj lojra ne ps3 te gjitha tipeve si me cip (MULTIMAN) dhe pa cip.. LOJRAT NGA ME ZGJEDHURAT ME

  Vlorë Dje, 14:36
  25 Lek
 • 2 foto
  NDEROJ XBOX 360 4 CD + 2 LEVA ORIGJINALE 129 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  NDEROJ XBOX 360 4 CD + 2 LEVA ORIGJINALE 129 euro

  Nderoj xbox ne super gjendje me 4 cd 2 leva origjinale pa asnje difekt ..nderim me ps3 me cip (MILTI

  Vlorë Dje, 14:35
  129 €
 • 1 foto
  Shiten urgjent 2 ps3+1 tv 42 lg full hd
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten urgjent 2 ps3+1 tv 42 lg full hd

  Shes 2 ps3 me 10 lojra te zgjedhura me updatet e fundit totalisht te kompletuar 150 lek .. 1 tv Lg

  Vlorë Dje, 14:35
  150 Lek
 • 6 foto
  Fortnite acc
  Lojra per PC / Videolojra

  Fortnite acc

  Fortnite acc me 14 skins sic e shikoni dhe ne foto Acc mund te nderrohet me pc ose me ps nr kontakt

  Tiranë Dje, 14:18
  20 €
 • 2 foto
  Psp Go
  Lojra per PC / Videolojra

  Psp Go

  160 mije Me lojna brenda.

  Durrës Dje, 13:58
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera

  Shitet xbox 360 + Kinect Kamera + rreth 15 Lojera Pajisja eshte ne gjendje te mire. Cmimi 23,000 L

  Tiranë Dje, 13:41
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Borderlands 2 games
  Lojra per PC / Videolojra

  Borderlands 2 games

  Hello I\'m selling borderlands handsome collection are 2 games for the price of one, very good to pl

  Tiranë Dje, 13:27
  1.600 Lek
 • 1 foto
  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX ONE S (SI I RI) 1 DORREZE ORG- LOJE TOM RIDER

  XBOX ONE S - 500GB Ky produkt ka 2 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Ka

  Tiranë Dje, 13:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4

  Disqet shiten te trre bashke.gjendja shume e mire.

  Elbasan Dje, 13:05
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Nintendo wii me dy leva
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo wii me dy leva

  Nintendo wii.e kompletuar me dy telekomanda dhe dy analoge.te dy telekomandat kane te inseruar sherb

  Elbasan Dje, 13:05
  5.000 Lek
 • 1 foto
  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360 (ME CHIP) 320 GB -1 LEVA ORIG R&R COMPUTE

  XBOX 360 (ME CHIP) 20.000 LEK 1 LEVA ORIGJINALE HDD 320 GB DISA LOJRA DHURATE Ky produkt ka 1 muaj

  Tiranë Dje, 13:04
  19.000 Lek
 • 0 foto
  PLAYSTATION 4 - 500 GB (SI I RI) 30.000 LEK
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 4 - 500 GB (SI I RI) 30.000 LEK

  ??PLAYSTATION 4 (SI I RI) 1 DORREZA ? #RRgame HDD 500 GB ? Ky produkt mund të merret edhe me këst

  Tiranë Dje, 13:04
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Ps4 games
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 games

  Uncharted collection--2000 lek For honor--1000 lek Uncharted 4--2000 lek Horizon zero dawn--2500 lek

  Tiranë Dje, 12:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lojra Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra Playstation 3

  Shes lojra per Ps3

  Tiranë Dje, 12:47
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Ps3 slim hdd 500 2 leva 25 lojra 150 lek
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim hdd 500 2 leva 25 lojra 150 lek

  Shes pse slim me cip 500giga hd 2 doreza orgjinale 25 lojra te instaluara brenda cmimi 150 lek

  Elbasan Dje, 12:38
  150 Lek
 • 0 foto
  Ps3 slim 320 gb 1 doreze 130
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim 320 gb 1 doreze 130

  Shed ps3 slim me 320 giga hd 15 lojra nje lev orgjinale cmimi 130 lek

  Elbasan Dje, 12:38
  130 Lek