Materiale ndertimi në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 1 foto
  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE
  Materiale ndertimi

  PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE

  SHITET PRERESE PLLAKASH, PRERJE ME KEND 45' ME UJE. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin 7 nëntor 11:23
  400 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS..

  OFERTA TE GJITHA PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të ring

  Mirditë 1 tetor 01:54
  30.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Mirditë 14 shtator 18:58
  5.000 €
 • 3 foto
  Llampa emergence
  Materiale ndertimi

  Llampa emergence

  Te perdorura te ardhura nga Italia 5 cope 35€

  Lezhë 16 gusht 15:01
  35 €
 • 3 foto
  Tela elettroliti
  Materiale ndertimi

  Tela elettroliti

  Te ardhur nga Italia 2.5 edhe 1.5

  Lezhë 16 gusht 15:01
  15 €
 • 0 foto
  shesim rere granil me klering
  Materiale ndertimi

  shesim rere granil me klering

  shesim rere lumi granil 1 2 3 kemi lavatrice lumi transporti i joni deri ne piken qe ju nevojitet ci

  Mirditë 28 korrik 20:34
  1 Lek
 • 3 foto
  SHTET TROPON ORIGINAJ I ARDHUR NGA LUKSEMBURGU
  Materiale ndertimi

  SHTET TROPON ORIGINAJ I ARDHUR NGA LUKSEMBURGU

  Kam per te shitur nje tropon matrapik i ri i ardhur nga europa

  Lezhë 10 korrik 10:42
  280 €
 • 0 foto
  Karrekatriqe hap vrima ne beton
  Materiale ndertimi

  Karrekatriqe hap vrima ne beton

  Karrekatriqe hap vrima ne beton I ri i pa perdorur I ardhur nga italia

  Lezhë 30 qershor 18:46
  1.000 €
 • 0 foto
  Martel pee thyrje betoni
  Materiale ndertimi

  Martel pee thyrje betoni

  Martel per me thy beton Ne gjendje perfekte I ri I ardhur nga italia

  Lezhë 30 qershor 18:46
  600 €
 • 2 foto
  Motorsteg
  Materiale ndertimi

  Motorsteg

  Motorsteg benzine E re e ardhur nga italia Profesionale squar

  Lezhë 29 qershor 20:26
  600 Lek
 • 0 foto
  Martel
  Materiale ndertimi

  Martel

  Martel per thyrje betoni Te reja te ardhur nga italia

  Lezhë 29 qershor 20:26
  600 €
 • 2 foto
  Martel
  Materiale ndertimi

  Martel

  Martel per thyrje betoni i ardhur nga italia Te reja te pa perdorura Origjinale ne gjendje pune

  Lezhë 29 qershor 20:14
  1.000 €
 • 6 foto
  Skele italjane OKAZJON
  Materiale ndertimi

  Skele italjane OKAZJON

  Shiten skele te ardhura nga italia ne gjendje shum te mir materiali hekur dhe xingat Shitet 40 mijl

  Lezhë 19 prill 19:03
  40 Lek
 • 1 foto
  Okazjon Vibrator betoni
  Materiale ndertimi

  Okazjon Vibrator betoni

  Shiten 2 vibrator betoni njeri me 2 tuba tjetri me 1 ne gjendje shum te mir Shitet dhe 1 betonjere

  Lezhë 19 prill 19:01
  9.500 Lek
 • 8 foto
  Okazion materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  Okazion materiale ndertimi

  Shiten per arsye mos perdorimi : Kallep per pllaka oborresh disa dhojesh Kallep per vazo lulesh bet

  Lezhë 19 prill 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Vinc Elektrik
  Materiale ndertimi

  Shitet Vinc Elektrik

  Shitet Vinc Elektrik

  Lezhë 4 prill 13:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Matrapik me benzine
  Materiale ndertimi

  Matrapik me benzine

  Matrapik me benzine gjerman

  Lezhë 4 prill 10:03
  720 €
 • 3 foto
  Zubatrice Villager
  Materiale ndertimi

  Zubatrice Villager

  shes ZUBATRICE QE PATINON MURET....ne gjendje shum e mire marka VILLAGER 600.....e ardhur nga Gjerma

  Mirditë 4 prill 09:16
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Betoniere me benzin
  Materiale ndertimi

  Betoniere me benzin

  Betoniera ka motorr te ardhur nga Gjermania.E shes per arsye se se perdor ma.Esht shum e mir pasi es

  Kurbin 3 prill 19:54
  300 €
 • 1 foto
  Damper mundesi nderrimi
  Materiale ndertimi

  Damper mundesi nderrimi

  Ne gjendje te mir pune

  Lezhë 3 prill 16:56
  3.300 €
 • 1 foto
  Makineri per blloqe betoni
  Materiale ndertimi

  Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri per blloqe betoni me 3 kallupe prerje per arsyje mosperdorimi per me shum kontakt nr 0

  Mirditë 3 prill 16:44
  800 Lek
 • 1 foto
  Betoforma
  Materiale ndertimi

  Betoforma

  Panela 20 mi lek copa te reja japim dhe me qera

  Lezhë 3 prill 14:27
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Blloqe
  Materiale ndertimi

  Blloqe

  Pershendetje nga kotica shpk Ju ofroj shume llojshmeri produktesh betoni : Pllaka , bordura , bllo

  Lezhë 18 mars 22:54
  1 Lek
 • 5 foto
  Shtylla
  Materiale ndertimi

  Shtylla

  Pershendetje nga kotica shpk ju ofrojm shtylla 1.5 m , 2 m, 2.5 m, 3 m, deri ne 4 m shtylla pervec

  Lezhë 18 mars 22:54
  1 Lek
 • 11 foto
  Pllaka
  Materiale ndertimi

  Pllaka

  Pershendetje nga kotica shpk Ju ofrojm shume llojshmeri produkte betoni : Pllaka me modele te ndry

  Lezhë 18 mars 22:34
  1 Lek
 • 2 foto
  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA
  Materiale ndertimi

  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA

  Kollonat Rrethore jane Ø 30 dhe Ø 40

  Lezhë 27 shkurt 17:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punto +dalta
  Materiale ndertimi

  Punto +dalta

  Punto e dalta per matrapik

  Lezhë 27 shkurt 10:34
  100 €
 • 1 foto
  Betonjere
  Materiale ndertimi

  Betonjere

  Betonjere 330 3 faz mund ta besh dhe me motorr benzine

  Lezhë 27 shkurt 09:54
  500 €
 • 1 foto
  Vingj
  Materiale ndertimi

  Vingj

  Vingj monofaz me gjith kamalec i kompletum

  Lezhë 27 shkurt 09:54
  800 €
 • 0 foto
  Betoniere me Motor dhe Elektromotor
  Materiale ndertimi

  Betoniere me Motor dhe Elektromotor

  Betoniere me Motor benzine the fuqive te ndryshme. Betoniere me Elektromotor.

  Lezhë 26 shkurt 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone
  Materiale ndertimi

  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone

  Vegel pune me perdorim te gjere ne ndertimtari , ndihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniform

  Lezhë 26 shkurt 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kalandra per mure
  Materiale ndertimi

  Kalandra per mure

  Kalandra per mure

  Lezhë 22 shkurt 19:54
  13 €
 • 0 foto
  Shitet Havi Për Tuba Plastik
  Materiale ndertimi

  Shitet Havi Për Tuba Plastik

  Shitet havi për tuba plastik e re

  Lezhë 22 shkurt 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh
  Materiale ndertimi

  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh

  Kuti plastike per vegla Disa llojesh

  Lezhë 22 shkurt 00:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dere duralumini e perdorur
  Materiale ndertimi

  Dere duralumini e perdorur

  Shitet dere duralumini e perdorur imitim druri ngjyre qershi me permasa 105 × 225

  Lezhë 9 shkurt 21:54
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Lazer per nivele
  Materiale ndertimi

  Lazer per nivele

  Shitet lazer spektra ne gjendje shum te mire i kompletuar num tel +355673033750 watsap osé Viber

  Lezhë 7 shkurt 22:34
  350 €
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Tuba Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Tuba Betoni

  Kotica Shpk me adrese Autostrada Lac-Mamurras Km2, vjen ne treg me produktin Tuba Betoni, te dimensi

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kotica Shpk/Blloqe Betoni
  Materiale ndertimi

  Kotica Shpk/Blloqe Betoni

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen ne treg me produktin Blloqe Betoni te permasa

  Kurbin 24 janar 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllaka Betoni/Kotica Shpk
  Materiale ndertimi

  Pllaka Betoni/Kotica Shpk

  Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen me modelet me te reja ne produktin pllaka bet

  Kurbin 23 janar 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Materiale ndertimi

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Mirditë 9 gusht 02:13
  60.000.000 €
 • 1 foto
  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.
  Materiale ndertimi

  PËRGJIGJE E GJALLË NË 48 ORË.

  HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmojmë të gjithë njerëzit me karakt

  Kurbin 4 dhjetor 14:40
  100 €