Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Paisje per sport në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Dje, 23:25
  300 €
 • 11 foto
  Biçikleta/biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike
  Paisje per sport

  Biçikleta/biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike

  GoBike sjellë në Kosovë biçikleta të markave më të mira Amerikane. Kemi biçikleta për çdo moshë, sti

  Prishtinë Dje, 23:15
  50 €
 • 0 foto
  Shes biciklet
  Paisje per sport

  Shes biciklet

  Shes biciklet shum e mire gomat i ka 28 krejt senet shimano per me shum kontakt 045441187 edhe viber

  Lipjan Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Fliperi (raketaqke)
  Paisje per sport

  Shitet Fliperi (raketaqke)

  Shitet Fliperi (raketaqke), eshte ne gjendje te rregull, eshte me zhitona (100copa) Cmimi 430€ i di

  Prishtinë Dje, 22:56
  430 €
 • 1 foto
  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️
  Paisje per sport

  Makina Kunder Mykut,Vllages Lagështisë Me QERA☎️✔️

  Japim me QERA Makina kunder lagështis Vllages ,Mykut ,Makinat jon profesjonale me kapacitet te lart

  Fushë Kosovë Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 22:08
  1 €
 • 0 foto
  tega pesha per fitnes
  Paisje per sport

  tega pesha per fitnes

  Shes peshat per tega fitnesit 5 killsh 10. 20 .25.jon profesjonale me gom tpshtjellta qmimi 1.50 per

  Prishtinë Dje, 22:01
  2 €
 • 1 foto
  Tega + mbajtsja per biceps triceps gjoks
  Paisje per sport

  Tega + mbajtsja per biceps triceps gjoks

  Shes tegen per biceps triceps gjoks + mbajtsja + 30 kg pesha dy ka 10 dy ka pes kg jon olimpike prof

  Prishtinë Dje, 21:58
  150 €
 • 4 foto
  Topa per fitnes
  Paisje per sport

  Topa per fitnes

  Shes topa fitnesi te firmes se njohur ''BODY DOME''PRODUKT GJERMAN Është i pershtatshem per femra d

  Prishtinë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bilardo te reja,nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja,nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bilardo te reja nga gjermania
  Paisje per sport

  Bilardo te reja nga gjermania

  shes bilardo te reja,7-she,te pa perdorura.te ardhura nga gjermania.dimensionet e bilardove jan 214×

  Prishtinë Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  QANT PER FEMRA''ESPRIT''
  Paisje per sport

  QANT PER FEMRA''ESPRIT''

  SHES QANTEN PER FEMRA ESPRIT QANT PER MESHKUJ APO FEMRA ESPRIT MASAT 45 X 30 X 20 CM QANT E VOGEL

  Prishtinë Dje, 21:31
  19 €
 • 7 foto
  Shes biçikletat nga ZVICRA 26\"
  Paisje per sport

  Shes biçikletat nga ZVICRA 26\"

  Shes biçikleten SCOTT USA modeli Montana me:7×3 shpejtësi , ulse te lëkurës , frenat dhe te gjitha p

  Prishtinë Dje, 21:13
  90 €
 • 4 foto
  Biciklet me rryme per Fitness
  Paisje per sport

  Biciklet me rryme per Fitness

  Shes bicikleten statike me rryme per fitness. Bicikleta funksionon perfekt dhe ka 8 progrqme te usht

  Prishtinë Dje, 21:02
  110 €
 • 2 foto
  Biciklet kuq e zi per femije 4-8 vjet
  Paisje per sport

  Biciklet kuq e zi per femije 4-8 vjet

  Shes bicikleten per femije te moshes 4-8 vjet. Gomat 20, i funksionon gjithqka frenat, shpejtesit, g

  Prishtinë Dje, 21:01
  60 €
 • 2 foto
  Biciklet perfekte per fëmijë 4-8 vjet gomat 20
  Paisje per sport

  Biciklet perfekte per fëmijë 4-8 vjet gomat 20

  Shes bicikleten per femije, madhesia e gomave 20. Ideale per femije te moshes 4-8 vjet. Gjithqka i f

  Prishtinë Dje, 21:01
  60 €
 • 2 foto
  Biciklet per te rritur gomat 26
  Paisje per sport

  Biciklet per te rritur gomat 26

  Shes bicikleten e posaardhur nga Zvicrra. Ne gjendje shume te mire. Gomat, frenat, shpejtesitë te gj

  Prishtinë Dje, 21:01
  80 €
 • 3 foto
  Bicikel per vajza 7-12 vjet
  Paisje per sport

  Bicikel per vajza 7-12 vjet

  Shes bicikel per vajza te moshes 7-12 vjet ne gjendje shume te mire. Shiqo fotot, per informata shte

  Prishtinë Dje, 21:00
  70 €
 • 3 foto
  Biciklet Mountain Bike 26
  Paisje per sport

  Biciklet Mountain Bike 26

  Shes bicikleten Muontain Bike me goma 26 e sapoardhur nga Zvicrra. Gomat, frenat, shpejtesit gjithqk

  Prishtinë Dje, 20:59
  90 €
 • 3 foto
  BICIKLET
  Paisje per sport

  BICIKLET

  BIKE, E SAPO ARDHUR NGA SWISS, NÈ GJENDJE TÈ PERKRYER... -------------------------------------------

  Prishtinë Dje, 20:52
  199 €
 • 3 foto
  Ergo -fit 3000 made by Germany
  Paisje per sport

  Ergo -fit 3000 made by Germany

  Shiten BIQIKLETA te firmes ERGO-FIT 3000 jan 2 modele nga 2biqikleta siq shihen dhe ne foto te inter

  Prishtinë Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Proteina te ndryshme
  Paisje per sport

  Proteina te ndryshme

  Shesim te gjitha llojet e proteinave te brendeve ma t famshme botrore si :weider,superior14 ,TESLA e

  Prishtinë Dje, 20:03
  50 €
 • 5 foto
  Proteina 50% zbritje per Black friday
  Paisje per sport

  Proteina 50% zbritje per Black friday

  Kemi zbritje 30%-50% ne gjith artikujt Porosit tani Transporti gratis ne ter Ks

  Prishtinë Dje, 20:03
  22 €
 • 4 foto
  Whey protein ose ISO ZERO 100
  Paisje per sport

  Whey protein ose ISO ZERO 100

  Shes te gjitha llojet e whey proteinav dhe ISO ZERO 100 per me shum :https://www.facebook.com/protei

  Prishtinë Dje, 20:03
  50 €
 • 1 foto
  Qokollada me 40gr protein.dhe 25gr protein \n
  Paisje per sport

  Qokollada me 40gr protein.dhe 25gr protein \n

  shes qokollada me proteina made in germany.

  Prishtinë Dje, 20:02
  2 €
 • 4 foto
  Protein
  Paisje per sport

  Protein

  Shes kto amino acide jam edhe distributore per kto brende, per me shum per qka sherbejn e per gjithq

  Prishtinë Dje, 20:02
  15 €
 • 2 foto
  Rryp fitnesi
  Paisje per sport

  Rryp fitnesi

  shesim rrypa Doreza per fitnes 100% lekur

  Prishtinë Dje, 20:02
  15 €
 • 3 foto
  Proteina
  Paisje per sport

  Proteina

  Shes te gjitha llojet e proteinav me shumic dhe pakic.jam distributor per brendet qe i posedoj siq j

  Prishtinë Dje, 20:02
  17 €
 • 6 foto
  Shes Proteina me shumic dhe pakic
  Paisje per sport

  Shes Proteina me shumic dhe pakic

  Shes te gjitha llojet e proteinav me shumic dhe pakic,Distributor i autorizuar per kosove i ketyre b

  Prishtinë Dje, 20:02
  30 €
 • 5 foto
  Specialized 26\"
  Paisje per sport

  Specialized 26\"

  Specialized 26\"

  Prishtinë Dje, 19:40
  450 €
 • 2 foto
  dylbi
  Paisje per sport

  dylbi

  Dylbi nate gjithashtu munden edhe diten me u perdor posedojn filter special dylbit jane te reja te a

  Prishtinë Dje, 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shirit vrapues
  Paisje per sport

  Shirit vrapues

  shirit vrapues reebok ardhum nga zvicra model i ri ne gjendje te shkelqyer.

  Prishtinë Dje, 19:24
  370 €
 • 2 foto
  Krevat per masazh
  Paisje per sport

  Krevat per masazh

  krevat per masazh palues i ardhun nga zvicra ne gjendje te shkelqyer krevati palohet bahet si kofer.

  Prishtinë Dje, 19:24
  135 €
 • 1 foto
  vibrator profesional
  Paisje per sport

  vibrator profesional

  Vetëm gjysmë ore në ditë është e mjaftueshme për të prishur yndyrën e tepërt dhe për të ndërtuar mus

  Prishtinë Dje, 19:24
  135 €
 • 1 foto
  biçiklet statike
  Paisje per sport

  biçiklet statike

  biçiklet statike crane ardhun nga zvicra ne gjendje te shkelqyer shume e ruajtun.

  Prishtinë Dje, 19:24
  125 €
 • 3 foto
  orbitrek
  Paisje per sport

  orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicrra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri

  Prishtinë Dje, 19:24
  165 €
 • 2 foto
  Krevat per masazh
  Paisje per sport

  Krevat per masazh

  Krevat qe paloset per masazher bartet lehte eshte ardh nga zvicra shume kualitet.

  Prishtinë Dje, 19:23
  125 €
 • 1 foto
  MASAZHER SHTRAT
  Paisje per sport

  MASAZHER SHTRAT

  Shtrat masazhi iardhun nga zvicra i ri masazheri eshte per krejt trupin eshte me.8 programe secili p

  Prishtinë Dje, 19:23
  135 €
 • 1 foto
  Biçiklet statike
  Paisje per sport

  Biçiklet statike

  Biçiklet statike e ardhun nga zvicra firmes horizon prodhim2018 pothuajse e re ne gjendje te shkelqy

  Prishtinë Dje, 19:23
  175 €
 • 3 foto
  TREK Powerfly 7 (Model 2019)
  Paisje per sport

  TREK Powerfly 7 (Model 2019)

  Bicikleta ka 120km te kaluara. Model i vitit 2019, ne gjendje perfekte. Pjeset e saj mund ti gjeni

  Prishtinë Dje, 19:17
  2.350 €
 • 5 foto
  Shitet Komplet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Komplet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi urban fitnes center me nje qmim shum te volitshem pajisjen jan te ruajtura dh

  Prishtinë Dje, 19:16
  10.000 €
 • 7 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta e ardhur nga jasht eshte kjo ne foto ne gjendje shum te mir e ruajtur per info nr t

  Podujevë Dje, 18:42
  200 €
 • 5 foto
  Shitet bicikleta peugeot
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta peugeot

  Shitet bicikleta peugeot ne gjendje te rregullt eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 18:35
  80 €
 • 2 foto
  Biçikleta
  Paisje per sport

  Biçikleta

  Shes biçikletën e ardhur nga Gjermania të llojit cyco equipped 27 shpejtësi me amertizera para dhe m

  Prishtinë Dje, 18:11
  350 €
 • 4 foto
  HS 9 STANDARD 9×19
  Paisje per sport

  HS 9 STANDARD 9×19

  SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD KALIBRI 9MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR

  Prishtinë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dylbi Bushnell Engage 24x6-50
  Paisje per sport

  Dylbi Bushnell Engage 24x6-50

  Bushnell Engage 24x6-50, -Prodhusi USA, -E pa perdorur ( e re ),

  Prishtinë Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dylbia - Konus -
  Paisje per sport

  Shitet dylbia - Konus -

  Shitet dylbia Konus 6x24x50 Eshte shume e sakte për gjueti Eshte koplet, vetum montohet

  Prishtinë Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dron AEE
  Paisje per sport

  Dron AEE

  DRON - Aee Toruk AP 10 Cmim ekskluziv, nga 899€ -56% ne 396€ Karakteristikat: -Auto return to home

  Prishtinë Dje, 17:35
  396 €
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26" Amortizer Axel Amortizer Rockshox Sid Frenimi me vaj S

  Prishtinë Dje, 17:00
  280 €
 • 7 foto
  Biciklet nga brendi i njohur Zvicran BMC urgjent
  Paisje per sport

  Biciklet nga brendi i njohur Zvicran BMC urgjent

  Shitet kjo bicikell e brandit te njohur zvicran BMC, - -FRENAT ME ULE DHE ME DISKA - GOMAT 28 PER

  Podujevë Dje, 16:41
  Me Marrveshje