Vetura
Istog

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Istog

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte 1.6 turbo diesel, ne gjendje shumë te mirësi teknike dhe optike,ka regjistrim deri teto

  Istog 18 qershor 18:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi

  Shitet vetura golf 5 1.9 tdi 5 shpejtsi 224mi km tsakta, klim funksionale abs esp airbag tempomat ha

  Istog 17 qershor 17:15
  6.000 €
 • 7 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  WHATSAPP @ VIBER 0695233380 Makina eshte ne gjendje perfekte vetem nje vit e perdorur ne shqiperi, e

  Istog 16 qershor 21:11
  2.690 €
 • 5 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte shumë e pastert si mbrenda dhe jasht,eshte 1.6 turbo diesel,ka regjistrim deri tetor,ka

  Istog 16 qershor 21:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golf 4 v.p 2003
  Vetura

  Shitet golf 4 v.p 2003

  Shitet golf 4 v.p 2003 1.6 benzin ne gjendje te rregullt me liber te servisit komplet i dyti pronar

  Istog 16 qershor 12:42
  3.900 €
 • 4 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Vetura eshte ne gjendje shumë te mirë si teknike dhe optike,1.6 diesel,ka regjistrim deri ne janar 2

  Istog 15 qershor 21:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caddy 1.9 tdi me klime funksionare
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi me klime funksionare

  Shes caddin ne gjendje te mire arsyja e shitjes me ka ardhe nje tjeter.

  Istog 14 qershor 20:53
  3.200 €
 • 3 foto
  Golf 2 1.6 GTD Turbo-Diesel..Viti 1991
  Vetura

  Golf 2 1.6 GTD Turbo-Diesel..Viti 1991

  Golf 2 1.6 GTD Turbo-Diesel Viti 1991- Gjenerata e Fundit e Golf 2

  Istog 14 qershor 13:53
  480 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 rks
  Vetura

  Shes golf 5 rks

  Shes golf 5 Viti 2005 1.9 tdi Rks Klimatronim Karrika me nxemje Fellne 17 me guma te reja 5 shp

  Istog 13 qershor 17:42
  5.600 €
 • 4 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte 1.6 diesel,ka motorr shumë të mirë,alufelga alumini me Goma treja,regjistrim deri janar

  Istog 12 qershor 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kombi t2 dizell
  Vetura

  Shitet kombi t2 dizell

  Shitet kombi t2 urgjent 1.6 turbo dizell me ulse 8+1 regjistrim deri me 19-09-2019 mund te kontakton

  Istog 12 qershor 18:42
  1.200 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golfi eshte ne gjendje shum te mir,ka motorr 1.6 shum te mir,punon perfekt,podin pa asnje gervishje,

  Istog 12 qershor 15:49
  920 €
 • 3 foto
  Shitet golfi 1 vit rks
  Vetura

  Shitet golfi 1 vit rks

  Golf 2 dizell gjendje shum te mir i rujtun shum podin gac tri fellne guma treja regjistrim 1vit per

  Istog 11 qershor 20:48
  1.300 €
 • 4 foto
  Karavan
  Vetura

  Karavan

  Veture shum e mir nuk ka nevoj per asni investim

  Istog 10 qershor 09:50
  1.000 €
 • 10 foto
  Shitet VW caddy 1.9 sdi me DOGAN Tel: 049466448
  Vetura

  Shitet VW caddy 1.9 sdi me DOGAN Tel: 049466448

  Caddy ka 223.000 km me dogan te pagume, viti prodhimit 2000

  Istog 8 qershor 12:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo disel 1.6 regjistrim i ka skadu e qlajmruar denime nuk ka ne gjendje te rregullt bejm ed

  Istog 6 qershor 19:40
  580 €
 • 5 foto
  Gollf 3
  Vetura

  Gollf 3

  Ne gjendje te rregullt 1.9 dizell i thjesht regjistrimi i ka skadu.

  Istog 5 qershor 19:16
  1.665 €
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 qershor 02:41
  2.350 €
 • 0 foto
  1.9 sdi
  Vetura

  1.9 sdi

  Te gjitha serviset e kryera , 11 muaj regjistrim, hargjimet shum te vogla bejm edhe ndrrim.

  Istog 3 qershor 20:41
  2.350 €
 • 4 foto
  Shes pikap vw caddy 1.9 dizell 96 urgjent
  Vetura

  Shes pikap vw caddy 1.9 dizell 96 urgjent

  Shes vw caddy 1.9 dizell viti i prodhimit 96 motorri gjendje shum tmir perkthimi behet menjeher per

  Istog 2 qershor 21:20
  550 €
 • 4 foto
  Golf VI 2.0 TDI
  Vetura

  Golf VI 2.0 TDI

  Golf 6 2.0 TDI -Highline-Viti 2009 Vetem nje pronar nga Fabrika i Posaardhur nga Gjermania është ne

  Istog 2 qershor 19:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 2 1.6 dizel regjesrim 13.08.2019
  Vetura

  Golf 2 1.6 dizel regjesrim 13.08.2019

  Golf 2 ne gjedj te mir shite ndrohet regjesri 13 .08.2019. Viber +38349494745

  Istog 2 qershor 12:56
  850 €
 • 3 foto
  kabashiblerim72@gmail.com
  Vetura

  [email protected]

  Shitet Golf 5 DSG me nje qmim te arsyeshem arsytohet me nje vozitje komode dhe shpenzime minimale pe

  Istog 1 qershor 11:22
  5.550 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1995
  Vetura

  Shes Polo 1995

  Shes wvPolo 1995 1.4 Dizel i ruajtur , I çlajmrum ne gjendje te rregullt ,Kareseria Gjysumekstra spo

  Istog 1 qershor 10:09
  1.200 €
 • 10 foto
  Golf 6 TDI 1.6
  Vetura

  Golf 6 TDI 1.6

  Për më shumë info kontakto përmes viberit

  Istog 31 maj 19:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Polo
  Vetura

  VW Polo

  Shitet polo dizel 1.6 dizel edhe ne letra ne gjendje shum.te mir e rujtne regjistrim i ka skadu deni

  Istog 30 maj 23:54
  680 €
 • 4 foto
  Pikap VW Caddy 1.9 viti 96
  Vetura

  Pikap VW Caddy 1.9 viti 96

  Shes pikapin vw caddy 1.9 motorri ngjendje shum tmir regjistrim i skaduar per info tjera 049-927-572

  Istog 29 maj 21:26
  600 €
 • 4 foto
  T2
  Vetura

  T2

  Shes t 2 shum I rujtun hec mir rks 1 vit

  Istog 28 maj 22:23
  1.200 €
 • 4 foto
  Gollf VI
  Vetura

  Gollf VI

  shitet golf 6 2009 ne gjendje te rregullt +38343959460

  Istog 28 maj 18:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet Golf1
  Vetura

  shitet Golf1

  shitet Golf1 1.6 disel turbo super i shpejt per me shum na kontaktoni

  Istog 26 maj 17:40
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 2003 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 4 1.9 2003 Pa Dogan

  Shum I rujtur me te I sa po ardhur nga jasht është pa Dogan me liber servisi

  Istog 25 maj 09:06
  600 €
 • 2 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Vetura eshte ne gjendje shumë te mirê si optike dhe teknike,dje eshte ardh nga Gjermanija,1,9 tdi i

  Istog 19 maj 19:06
  1.250 €
 • 10 foto
  Golf V 1.9
  Vetura

  Golf V 1.9

  Vetura eshtë ne gjendje shum te mirë, e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht , Servis te kryer , goma t

  Istog 19 maj 00:29
  5.300 €
 • 5 foto
  pollo
  Vetura

  pollo

  shitet pollo 1.9 me dy tkuqe karrikat me nxemje elkur navigacjon senzor ne pasqyre kater gjamat ele

  Istog 18 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Vetura

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog 17 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopoje/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopoje/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 17 maj 20:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  vw passat 1,9 tdi 101 ps viti 2004
  Vetura

  vw passat 1,9 tdi 101 ps viti 2004

  shes vw passatin ne gjendje shum te mir RKS deri ne fund te muajit nentorë per me shum info tel 0493

  Istog 17 maj 07:48
  4.900 €
 • 1 foto
  VW TOUAREG 2.5
  Vetura

  VW TOUAREG 2.5

  Shitet Touareg ngjendje trregullt , viti 2003 , te interesuarit lajmrohen ne numrin: nr - 044730466

  Istog 15 maj 21:19
  5.300 €
 • 1 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Passat asht shum ne gjendje te mir te interesuarit te kontaktojn

  Istog 14 maj 20:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellnat 14 per Golf/Passat/Seat
  Vetura

  Fellnat 14 per Golf/Passat/Seat

  Shiten fellnat 14 per Golf2/3 Passat/ Seat etj, me guma tmira .. Per ma shum kontakto nviber +383495

  Istog 13 maj 13:14
  70 €
 • 1 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shes Golf IV ne gjendje te rregullt gomat e reja M+S

  Istog 12 maj 19:33
  4.500 €
 • 6 foto
  Golf kater
  Vetura

  Golf kater

  Shes golf kater dizell 1.9 i thjesht hargjime shum te vogla golfi te gjitha serviset i ka te kryera

  Istog 10 maj 20:22
  3.700 €
 • 10 foto
  Golf 5. 1.9TDI
  Vetura

  Golf 5. 1.9TDI

  Shes Golf 5 1.9TDI ne gjendje shum te mir Po sa ardhur nga gjermanija me 24 04 2019

  Istog 3 maj 19:05
  6.400 €
 • 5 foto
  Shitet VW Passat
  Vetura

  Shitet VW Passat

  shitet vw passat 1.6 dizel ne gjendje shum tmir per ma shum info kontaktoni 049 408 853

  Istog 2 maj 12:02
  750 €
 • 4 foto
  Shitet Touran
  Vetura

  Shitet Touran

  Shitet wv touran 2.0 tdi 6 shpejci me klim tempomat felga ne gjendje shum tmir per ma shum info

  Istog 2 maj 11:53
  2.200 €
 • 9 foto
  Gof 6 TDI 1.6
  Vetura

  Gof 6 TDI 1.6

  Vetura ka të paguar doganen dhe homoglobimin. Në Kosovë ka ardhur me 20.04.2019. Vetura është në gj

  Istog 29 prill 14:59
  7.900 €
 • 0 foto
  Golf 5 1.9TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9TDI

  Shes golf 5 karavan ne gjendje shum te mir po sa ardhur nga gjermanija regjistrimi i par edhe nje vi

  Istog 29 prill 13:09
  6.400 €
 • 0 foto
  Golf 4 TDI
  Vetura

  Golf 4 TDI

  Vetura ka nevoj disa riparime te vogla. Nuk jane te kushtueshme. Regjistrim ka deri ne shtator 2019.

  Istog 28 prill 14:45
  3.000 €
 • 4 foto
  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe
  Vetura

  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe

  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe. Eshte ne gjendje te rregullt . Vetura posedon klim abs, esp et

  Istog 28 prill 12:04
  1.250 €
 • 3 foto
  Golf 7 Diesel 1.6 2014
  Vetura

  Golf 7 Diesel 1.6 2014

  Vetura është ne gjendje perfekte,teper e rujtur e ardhur prej zvicres ,e sa po Doganuar dhe regjistr

  Istog 25 prill 21:31
  13.450 €