Vetura
Istog

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Istog

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Vetura

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 3 janar 15:19
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet polo 1.4 benzin
  Vetura

  Shitet polo 1.4 benzin

  Shes polo 1996 benzin shum e rujtne e ardhne nga ger kerri asht. Tip top

  Istog 12 shtator 23:52
  600 €
 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Vetura

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 gusht 23:10
  6.300 €
 • 5 foto
  Polo 1.6
  Vetura

  Polo 1.6

  Polo 1.6 Diesel viti 2011 i doganuar dhe ka tabela KS, i regjistruar per here te pare ne Kosove 201

  Istog 7 korrik 13:23
  6.700 €
 • 5 foto
  polo
  Vetura

  polo

  shes veturen ne gjendje te rregullt . Benzin(1.0)

  Istog 5 korrik 01:19
  500 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Vetura

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 qershor 21:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo disel 1.6 regjistrim i ka skadu e qlajmruar denime nuk ka ne gjendje te rregullt bejm ed

  Istog 6 qershor 19:40
  580 €
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Vetura

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 qershor 02:41
  2.350 €
 • 0 foto
  1.9 sdi
  Vetura

  1.9 sdi

  Te gjitha serviset e kryera , 11 muaj regjistrim, hargjimet shum te vogla bejm edhe ndrrim.

  Istog 3 qershor 20:41
  2.350 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1995
  Vetura

  Shes Polo 1995

  Shes wvPolo 1995 1.4 Dizel i ruajtur , I çlajmrum ne gjendje te rregullt ,Kareseria Gjysumekstra spo

  Istog 1 qershor 10:09
  1.200 €
 • 4 foto
  VW Polo
  Vetura

  VW Polo

  Shitet polo dizel 1.6 dizel edhe ne letra ne gjendje shum.te mir e rujtne regjistrim i ka skadu deni

  Istog 30 maj 23:54
  680 €
 • 5 foto
  pollo
  Vetura

  pollo

  shitet pollo 1.9 me dy tkuqe karrikat me nxemje elkur navigacjon senzor ne pasqyre kater gjamat ele

  Istog 18 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes polo ne gjendje shume te mire 1.2 benzin viti 2004 regjistrim deri ne qershor per me shum info

  Istog 4 prill 16:35
  3.550 €
 • 2 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet polo 1.9 dizel regjistrim.deri ne janar 2019 ne gjendje te rregullt

  Istog 4 prill 11:43
  1.250 €
 • 3 foto
  U Shite Flm Merr Jep ??
  Vetura

  U Shite Flm Merr Jep ??

  Vetura eshte e ruajtur si mbrenda si dhe jashte kilometrat e veta ,nuk eshte hipotek mundesi nderr

  Istog 3 prill 05:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)
  Vetura

  Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)

  Ushitttttttt Shitet polo ne gjendje perfekte e sa po doganuar dhe regjistruar, polo është me vetem 9

  Istog 1 prill 11:01
  Me Marrveshje