Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Rajoni i Tiranës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Passat 2.0 tdi 5400 ?
  Vetura

  Passat 2.0 tdi 5400 ?

  Shitet passat me portobagazh .. Motor:2.0 tdi -nafte.. Viti: 2006 .186000 KM.. Ngjyra :blu me nuanca

  Tiranë Sot, 21:29
  5.400 €
 • 5 foto
  Okazjon Polo 1,4 nafte 2009 ( shitet ose ndrohet)
  Vetura

  Okazjon Polo 1,4 nafte 2009 ( shitet ose ndrohet)

  Makina eshte ne gjendje shum shum te mir.Letrat te sapo prera,deri ne nentor te 2019. Makinen dhe mu

  Tiranë Sot, 21:29
  4.000 €
 • 12 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë Sot, 21:27
  8.700 €
 • 0 foto
  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET
  Vetura

  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET

  -MOTORR 1.4 BENZINE TURBO GT -VITI 2008-2009 -CLIMA BI ZONE -KAMBIO MANUALE 6 MARSHE -KOMPJUTER B

  Tiranë Sot, 21:24
  5.200 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë Sot, 21:23
  9.400 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Sot, 21:23
  10.500 €
 • 11 foto
  Golf 5 automat 1.9 tdi dsg
  Vetura

  Golf 5 automat 1.9 tdi dsg

  Shitet Golf 5 portobagazh, ne gjendje te shkelqyer Me te gjitha sherbimet e bara ne koh, me liber s

  Tiranë Sot, 21:19
  5.600 €
 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 viti 2005 160 mij km origjinale me garanci,e gatshme per cdo lloj prove. Ne gjendje shum te

  Tiranë Sot, 21:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009
  Vetura

  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009

  Shitet: okazion Golf 5 TDI esa po ardhur me dogane te paguar , shum e mbajtur dhe ekonomike disqe sp

  Tiranë Sot, 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL
  Vetura

  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL

  VW-GOLF VII HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL KAMIO AUTOMATIKE ( GEAR TRONIC ) NAVIGATION SATELITOR ME TUCH

  Tiranë Sot, 21:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

  Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAV

  Tiranë Sot, 21:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë Sot, 21:08
  9.800 €
 • 11 foto
  SHITET NDROHET CADDY 1.9 TDI LIVE VITI 2008 SUPER
  Vetura

  SHITET NDROHET CADDY 1.9 TDI LIVE VITI 2008 SUPER

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADDY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2008 - KAMBIO MANUALE - EU

  Tiranë Sot, 21:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazionn vw polo 1.4 tdi (I) E KUQE viti 2007
  Vetura

  Okazionn vw polo 1.4 tdi (I) E KUQE viti 2007

  Shitet vw polo 1.4 naft tdi (I) e kuqe viti fundi 2007 e sapoardhur me dogan te paguar ne gjendje su

  Kavajë Sot, 21:07
  3.200 €
 • 10 foto
  Vw golf 7
  Vetura

  Vw golf 7

  Makina disponon keto opsione: Motorr 1.6 tdi bluemotion Kamio manual 6 marsh Xhama te zinj origjina

  Tiranë Sot, 21:07
  10 €
 • 2 foto
  SHITET NDERROHET
  Vetura

  SHITET NDERROHET

  SHITET VW PASSAT PORTOBAGAZH FULL OPTION BIXENON SENSORE AUTOMATIKE NAVI VOGEL SENSOR DRITE DHE SHIU

  Tiranë Sot, 21:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW Volkswagen Caddy 1.6 TDI viti 2015 6.500 euro
  Vetura

  VW Volkswagen Caddy 1.6 TDI viti 2015 6.500 euro

  VW Volkswagen Caddy 1.6 TDI viti 2015 ne gjendje te shkelqyer me letra per nje vit ATP. Cmimi super

  Tiranë Sot, 21:05
  6.500 €
 • 6 foto
  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine
  Vetura

  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine

  Marka 👉 VW Passat Forca motorrike 👉 2.0 Lloji i kambjos 👉 Automatik Karburanti 👉 Benzine Viti prodh

  Tiranë Sot, 21:05
  7.700 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 nafte e sapo ardhur me dogan 6200 euro
  Vetura

  Golf 6 2.0 nafte e sapo ardhur me dogan 6200 euro

  Cmimi eshte okazion per pak kohe . Makina eshte ne gjendje perfekte , te gjitha sherbimet e kryera j

  Tiranë Sot, 21:05
  6.200 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 Plus 1.9 Naft 2007 Automat Super Gjendje
  Vetura

  VW Golf 5 Plus 1.9 Naft 2007 Automat Super Gjendje

  Vw Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195000 km

  Tiranë Sot, 21:05
  5.600 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 nafte 6200 euro okazion per pak kohe
  Vetura

  Golf 6 2.0 nafte 6200 euro okazion per pak kohe

  Makina eshte ne gjendje perfekte , te gjitha sherbimet e kryera jasht , me dogane pa targa , makina

  Tiranë Sot, 21:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 2.0 nafte okazion 6200 euro
  Vetura

  Golf 6 2.0 nafte okazion 6200 euro

  Makina eshte ne gjendje perfekte , te gjitha sherbimet e kryera jasht , me dogane pa targa , makina

  Tiranë Sot, 21:04
  6.200 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 6 Diesel Automat
  Vetura

  Shitet Golf 6 Diesel Automat

  Shotet Golf 6 2.0 Diesel Automat +- tronic ngjyr e Zez Metalizzato ,Abs,Srs,Esp,Clima Dixhitale,Sens

  Tiranë Sot, 21:01
  8.600 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 21:01
  6.500 €
 • 9 foto
  Shitet golf 6 i sapoardhur nga Gjermania !!!!
  Vetura

  Shitet golf 6 i sapoardhur nga Gjermania !!!!

  Shitet VW golf 6 i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar , ngjyre e bardhe disqe 17 gti me na

  Tiranë Sot, 20:59
  7.300 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë Sot, 20:59
  5.200 €
 • 4 foto
  OOOOKKAAAAZZZIONNNN
  Vetura

  OOOOKKAAAAZZZIONNNN

  SHITET PASSAT NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE MAKINA SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI .TAPICERIA SHUM E PASTE

  Tiranë Sot, 20:59
  3.199 €
 • 8 foto
  Golf 5 Sportline
  Vetura

  Golf 5 Sportline

  Golf 5 \" Sportline\" - Viti 2004 (dhjetor) - Km 190000 - Kambio Automat DSG 6+1 - Karburanti 2.0 T

  Tiranë Sot, 20:59
  4.500 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Sot, 20:59
  8.400 €
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPO

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET - NDROHET - CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006
  Vetura

  SHITET - NDROHET - CADDY 1.9 TDI LIFE AUTOMAT 2006

  🇩🇪🇩🇪 - SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2006 - EURO 4 - TVSH E PAGU

  Tiranë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touareg 3.0 TDI BlueMotion !!! FULL !!!
  Vetura

  VW Touareg 3.0 TDI BlueMotion !!! FULL !!!

  Tuareg 3.0 tdi , 4x4 , automat DSG . Tavan panoramik , tapiceri lekure me vrima , sedilje lekure ele

  Tiranë Sot, 20:54
  18.500 €
 • 10 foto
  SHITET NDROHET GOLF 5 PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2005
  Vetura

  SHITET NDROHET GOLF 5 PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2005

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS -- 1. 9 TDI SPORT LINE - VITI 2005 - KM 157 000 -- -- N

  Tiranë Sot, 20:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET PASAT 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2012
  Vetura

  SHITET NDROHET PASAT 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2012

  SHITET OSE NDEROHET - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - HYGLINE -- VITI PRODHIMIT 2012 --KILOMETRA. 167.0

  Tiranë Sot, 20:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf V 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf V 1.9 TDI

  Golf V 1.9 TDI kambio manuale shume ekonomike ne gjendje super te mire si nga ana mekanike dhe estet

  Tiranë Sot, 20:53
  4.550 €
 • 10 foto
  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION

  Vw bora super full

  Tiranë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 5 MOTORR 1.9 TDI
  Vetura

  GOLF 5 MOTORR 1.9 TDI

  Golf 5 motorr 1.9 tdi i te kuqe viti 12.2004 e targuar para 1 viti per her te pare ka 270 mij km te

  Tiranë Sot, 20:52
  4.400 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 3C 1.9 TDI FULL OPSION-07
  Vetura

  VW PASSAT 3C 1.9 TDI FULL OPSION-07

  Passat

  Tiranë Sot, 20:51
  4.300 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13
  Vetura

  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13

  Golf 6, viti 2012, 1,6 nafte, kamio automat dsg, xhama jeshil, kamera parkimi pasme, klimatronik,ETJ

  Tiranë Sot, 20:50
  11.000 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë Sot, 20:49
  18.500 €
 • 2 foto
  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim
  Vetura

  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim

  Tiguan viti 2013 naft 2.0 sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te g

  Tiranë Sot, 20:43
  15.500 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 LIMITED EDITION 1.4 TSI Automatik FULL
  Vetura

  VW Golf 6 LIMITED EDITION 1.4 TSI Automatik FULL

  ▪️SHite VW Golf 6 ▪️VITI PRODHIMIT 2009 ▪️170.000 KM ORIGJINALE (Me Liber) ▪️TUV GJE

  Tiranë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PASSAT PORTOBAGAZH MOTOR 2.0 KAMJO AUTOMAT ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12.2011.MAKINA ES

  Tiranë Sot, 20:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë Sot, 20:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!225Mije KM origjinale!Makina disp

  Kavajë Sot, 20:39
  4.100 €
 • 11 foto
  SHITET - NDROHET W CADDY 1.9 TDI LIFE MANUAL 2007
  Vetura

  SHITET - NDROHET W CADDY 1.9 TDI LIFE MANUAL 2007

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4 - TVSH E PAGUAR

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG
  Vetura

  VW GOLF HIGHLINE VITI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE DSG

  Shitet ....9250€ 💶 VW Golf 6 Nafte 2.0 TDI Model Higline Viti 28.09.2011.. Euro 5 Filter Partikular

  Tiranë Sot, 20:34
  9.250 €
 • 3 foto
  TOUAREG 3.0 TDI 2011
  Vetura

  TOUAREG 3.0 TDI 2011

  Shitet Volkswagen Touareg 3.0 Tdi viti 2011 Automat / tronic ngjyre e zeze metalizato sallon lekure

  Tiranë Sot, 20:27
  2.000 €
 • 10 foto
  VW Touareg
  Vetura

  VW Touareg

  motorr 3.0 naft automat navi dvd aux klima me dy zona sedilje elektrike me ngrohje tavan panoramic

  Tiranë Sot, 20:25
  19.500 €