Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automati

  Tiranë Sot, 12:00
  18.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Manual

  Tiranë Sot, 12:00
  230.000 €
 • 8 foto
  Golf 6 GTD OKAZION
  Vetura

  Golf 6 GTD OKAZION

  Golf 6 GTD 2.0 nafte viti fundi 2011 Kambio automatike F1 marsha ne timon Sedile lekure me ngrohje

  Tiranë Sot, 11:59
  12.400 €
 • 5 foto
  Passat 2.5 TDI V6 4 Motion
  Vetura

  Passat 2.5 TDI V6 4 Motion

  Makina i ka te gjitha sherbimet e sa po bera vaj motorr/kamjo filtra ferrota goma 75% antifriza e nd

  Tiranë Sot, 11:59
  3.500 €
 • 2 foto
  SHITET NDERROHET
  Vetura

  SHITET NDERROHET

  SHITET VW PASSAT PORTOBAGAZH FULL OPTION BIXENON SENSORE AUTOMATIKE NAVI VOGEL SENSOR DRITE DHE SHIU

  Tiranë Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 kamio automat nafte
  Vetura

  Golf 5 kamio automat nafte

  Golf 5 kamio automat nafte xhama te zi disqe alumini sensor parkimi navigator tapiceri lekure ne gje

  Tiranë Sot, 11:58
  4.800 €
 • 8 foto
  KADY 1.9 NAFTE VITI 2006 GJENDJE PERFEKTE
  Vetura

  KADY 1.9 NAFTE VITI 2006 GJENDJE PERFEKTE

  Shitet Kady 1.9 nafte vitk 2006 me 243.000 kilometra me liber sherbimesh ne gjendje perfekte.Makina

  Tiranë Sot, 11:58
  4.900 €
 • 6 foto
  GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE
  Vetura

  GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE KAMBJO AUTOMATIKE

  ME DOAN TE PAGUAR..NE GJENDJE TE PERKRYER

  Tiranë Sot, 11:56
  5.900 €
 • 3 foto
  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE

  ME DOGAN TE PAGUAR..PER ME SHUM PYETJE KONTAKTONI

  Tiranë Sot, 11:55
  5.300 €
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë Sot, 11:53
  9.400 €
 • 10 foto
  GOLF 5 AUTOMATIK NAFTE VITI 2006
  Vetura

  GOLF 5 AUTOMATIK NAFTE VITI 2006

  shes vw golf 5, i ardhur nga gjermania,me dogane te paguar+letra per 1 vit te paguara,me klima troni

  Tiranë Sot, 11:48
  5.100 €
 • 9 foto
  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009
  Vetura

  Okazion: Golf 5 1.9 TDI ME DOGAN VITI 2009

  Shitet okazion: Golf 5 1.9 tdi esa po ardhur me dogane te paguar, shum e mbajtur dhe ekonomik disqe

  Tiranë Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS AUTOMAT NAFTE MODEL 2007 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS AUTOMAT NAFTE MODEL 2007 GERMANY

  shes vw golf plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngro

  Tiranë Sot, 11:48
  5.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY

  shes vw golf plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngro

  Tiranë Sot, 11:48
  5.900 €
 • 4 foto
  Golf 6 naft 1.6
  Vetura

  Golf 6 naft 1.6

  Makin ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimei e bera tel 0699316146

  Tiranë Sot, 11:46
  7.500 €
 • 4 foto
  OOOOKKAAAAZZZIONNNN
  Vetura

  OOOOKKAAAAZZZIONNNN

  SHITET PASSAT NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE MAKINA SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI .TAPICERIA SHUM E PASTE

  Tiranë Sot, 11:46
  3.199 €
 • 5 foto
  ⚠️OKAZION⚠️
  Vetura

  ⚠️OKAZION⚠️

  Shitet Passat viti 2007 i sapo ardhur nga italia, me te gjitha sherbimet e bera atj, si vaj filtra,

  Tiranë Sot, 11:46
  4.800 Lek
 • 0 foto
  Golf 5 nafte manual 4600 ero viti2007
  Vetura

  Golf 5 nafte manual 4600 ero viti2007

  Golf 5 viti 2007 nafte manual me klima xhamat eletrik km 170 mije te betat origjinale gjendja motorr

  Tiranë Sot, 11:46
  4.600 €
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Sot, 11:45
  10.900 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOURAN, 2009, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 11:44
  6.300 €
 • 5 foto
  VW Touran OKAZIONNN
  Vetura

  VW Touran OKAZIONNN

  VW Touran Highline viti 6/04/2009 . motorr 2.0 Tdi 140 hp Automatik DSG . Komanda ne timon, marshet

  Tiranë Sot, 11:44
  7.300 €
 • 5 foto
  VW Touran ----- OKAZIONNN
  Vetura

  VW Touran ----- OKAZIONNN

  VW Touran 2.0 tdi viti 2005 . automatik DSG , komanda ne timon, navigator, sendilie me ngrohje, 6+1

  Tiranë Sot, 11:44
  5.200 €
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Eshte ne gjendje shume te mire 7 muaj ka qe ka ardhur nga gjermania 190.000 km origjinale mund ta ko

  Tiranë Sot, 11:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE
  Vetura

  VW POLO, VITI 2009, MOTORR 1.6 NAFTE, MANULE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009

  Tiranë Sot, 11:43
  5.700 €
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë Sot, 11:43
  9.800 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW PASSAT, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 11:42
  5.500 €
 • 4 foto
  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG
  Vetura

  Vw Touran 1.9 Tdi Automatik DSG

  Makina eshte me dogan te paguar. E sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje mjaft te mire motorike dhe xhe

  Tiranë Sot, 11:41
  4.850 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW PASSAT, 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007

  Tiranë Sot, 11:40
  5.500 €
 • 3 foto
  Golf4 viti 2001 nafte 2700 euro
  Vetura

  Golf4 viti 2001 nafte 2700 euro

  Golf 4 nafte manual xhamat eletrik me klima gjendja motorrike estetike e mire gomat te reja letra ko

  Tiranë Sot, 11:39
  2.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  VW GOLF, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2005

  Tiranë Sot, 11:39
  5.900 €
 • 6 foto
  Okazion VW Touareg
  Vetura

  Okazion VW Touareg

  VW Touareg 3.0 nafte viti 2008 kamio automat,navigator,sedilje lekure me ngrohje,klima,airbag,xhama

  Tiranë Sot, 11:38
  9.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE
  Vetura

  VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Sot, 11:38
  6.400 €
 • 2 foto
  VW Passat 1.9 naft automatik
  Vetura

  VW Passat 1.9 naft automatik

  shitet pasat i ardhur nga gjermania me dogan te paguar me kamjo automatike cmimi 3300 euro 06989119

  Tiranë Sot, 11:37
  3.300 €
 • 8 foto
  Vw golf 5 super gjendje
  Vetura

  Vw golf 5 super gjendje

  Vw golf 5 2 mish naft sapo ardhur nga italia i blere ne kocesionar me 2 celsa me liber dhe me 183 mi

  Tiranë Sot, 11:36
  3.800 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro Dita
  Vetura

  Makina Me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro Dita

  Oferta : VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike Golf 4 Automat - 2001 per +20dite Keto makina i

  Tiranë Sot, 11:36
  10 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN TOUAREG, 2008, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOUAREG, 2008, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, touareg r-line, motorr 3.0 nafte, kam

  Tiranë Sot, 11:35
  11.500 €
 • 0 foto
  Automat nafte 3100 euro viti 2000
  Vetura

  Automat nafte 3100 euro viti 2000

  Golf 4 nafte automat viti 2000 xhamat eletik me klima sendiljet me ngrohje me kamera parkingu mbrapa

  Tiranë Sot, 11:34
  3.100 €
 • 4 foto
  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume
  Vetura

  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume

  Golf 4 nafte manual viti 2002 letra deri mars 2020 kondicioner xhama eletri esp gjendja motorrike gj

  Tiranë Sot, 11:34
  2.500 €
 • 10 foto
  golf V automat 2.0 naft
  Vetura

  golf V automat 2.0 naft

  shitet golf 5 automat tek der me dogan te paguar sherbime te sapo bera volant i ri look i sapo vendo

  Tiranë Sot, 11:33
  4.600 €
 • 9 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shitet Volgswagen Passat 2.0 TDI viti 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhene

  Tiranë Sot, 11:33
  4.500 €
 • 8 foto
  Viti 2001 nafte manual 2400 euro
  Vetura

  Viti 2001 nafte manual 2400 euro

  Golf 4 nafte manual 1.9 me i te kuqe me 6 marshe me motorr golfi 5 me klima xhamat eletrik gjendja m

  Tiranë Sot, 11:32
  2.400 €
 • 11 foto
  VW golf IV automatik
  Vetura

  VW golf IV automatik

  shitet golf 4 1.9 kamjo automat i sapo ardhur nga gjermania me sherbime te sapo bera viti 2004 xhama

  Tiranë Sot, 11:32
  3.300 €
 • 11 foto
  VW CADDY 1.6 TDI ME KLIM MODEL 2011
  Vetura

  VW CADDY 1.6 TDI ME KLIM MODEL 2011

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 SHITET VW CADDY 1.6 TDI ME I TE KUQE P

  Tiranë Sot, 11:31
  5.999 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 11:31
  6.500 €
 • 5 foto
  shitet golf 6
  Vetura

  shitet golf 6

  shitet golf 6 nafte 2 mish viti 2009 manual navigator sediljet kamosh sensor parkimi pasqyra me mby

  Tiranë Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW touran 1.9 naft manual 2003
  Vetura

  VW touran 1.9 naft manual 2003

  shitet touran sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar te gjitha sherbimet e sapo bera cmimi 43

  Tiranë Sot, 11:30
  4.300 €
 • 5 foto
  shitet golf 5
  Vetura

  shitet golf 5

  shitet golf 5 automat kamjo dsg nafte 2 mish viti 2006 sensor parkimi komando ne timon ne gjendje

  Tiranë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet touran automat
  Vetura

  shitet touran automat

  shitet touran automat kamjo dsg viti 2007 motorr 2 nafte xhama te zi origjinal sensor parkimi komand

  Tiranë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira
  Vetura

  Makina me Qera ne Rinas,0673075755,makine me qira

  MAKINA ME QIRA NE TIRANE,0673075755,MAKINAT ME QERA NE AEROPORT RINAS,MKINE ME QERA NE SHQIPERI,MAKI

  Tiranë Sot, 11:27
  1.900 €
 • 11 foto
  Vw polo 1.9 nafte 2005 full options me dogan
  Vetura

  Vw polo 1.9 nafte 2005 full options me dogan

  Volkswagen polo 1.9 nafte 2005 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar Full options me clima

  Tiranë Sot, 11:26
  2.900 €