Tuareg 2.5 nafte, shitet/nderrohet

Çmimi: 5.000 €
Tuareg 2.5 nafte, shitet/nderrohet

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes/nderroj Tuareg 2.5 nafte. Amortizator me vaj, navi, sensor dritash, sendilje lekure, sherbime mekanike dhe xhenerike te sapo bera, grushta te reja, xhama te zinj te shenuar me leje te posacme, shume e paster!
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi i diskutueshem pasi te shikohet makina.


Shpallje te ngjashme