Volsvagen passat 2007 automat e ardhur nga italia

Çmimi: 5.700 €
Volsvagen passat   2007  automat  e ardhur nga italia

Detajet

Postuar
25 mars 01:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet passat i vitit 2007 e ardhur nga italia sapo targuar dokumenta per 1 vit . Makina ka 225000 km origjinale . Motorr 2.0 nafte 125kw 170ps Kamje automat 6 marsha dsg . Komanda ne timon sedilje me ngrohje dhe fryrje . Pasqyra elektrike . Sedilje me lekure dhe kamosh . Limitator shpejtesie .. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike . E gatshme per cdo lloj prove .. xhamat e pasem te zi me leje per 5 vjet. Çmimi 5700 ero i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme