PASSAT 1.9 TDI AUTOMTIK TIP TRONIK

Çmimi: 4.500 €
PASSAT 1.9 TDI AUTOMTIK TIP TRONIK

Detajet

Postuar
16 shkurt 08:07
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

[ ] VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK
[ ] TELE..? 044532990(+383 )49160886
[ ] VITI 2003 RKS 9 MUJ POSEDON :
[ ] AUTOMATIK TIP TRONIC ARBAG
[ ] KLIMATRONIC ESP 4X GJAMT ME
[ ] RRYM ABS SRS CENXOR PARKIMI
[ ] FELLGA TE REJA ME GOMA TE MIRA
[ ] DRITAT LLUP DRITA TW MJEGULLES
[ ] TEPER NE GJENDJE TMIR TEKNIK
[ ] I RUAJTUR SI JASHT ASHTU DHE
[ ] BRENDA VETURA GJENDET NW KOMORAN !!


Shpallje te ngjashme