Vv Caddy 2.0 SDI

Çmimi: 3.750 €
Vv Caddy 2.0 SDI

Detajet

Postuar
2 prill 22:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes caddyn 2.0 SDI ne gjendje shumm te mire, me regjistrim te skaduar, posedon te gjitha gjerat e nevojshme per vozitje dhe per pune, bej edhe ndrrim me Mercedes Sprinter 1998 - 2000 cmimi me ndrrime ne varsi te vlereave , ju mirprese +38345408060


Shpallje te ngjashme