SHES GOLF 2 1.6 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN

Çmimi: Me Marrveshje
SHES GOLF 2  1.6 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW/Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1991
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

SHES GOLF 2 1.6 DIESEL I THJESHT SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE
5 SHPEJTESI, SIBER, FABRIKISHT DIESEL
4 GOMAT E REJA
PER INVESTIME NUK KA NEVOJ
NE HIPOTEK NUK ESHTE
PERKTHIMI BEHET KUR TE DONI
REGJISTRIM KA 5 MUAJ JU VLEN
NR TEL: +383 44 372799


Shpallje te ngjashme